Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Totální výsměch všem tanečníkům na světě! Pavlásek přežil ve StarDance další kolo!

Lukáš Pavlásek se zatím směje a postupuje do dalšího kola.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Lukáš Pavlásek dokázal zázrak a postoupil do dalšího kola taneční soutěže StarDance. A pokud by celou soutěž vyhrál, nemohl by se nikdo divit. Češi recesi milují, tak proč by neposílali hlasy i Pavláskovi, který je totálním tanečním kopytem?

„Pane Pavlásku, zachovejte si hrdost a odejděte sám.“

„Chlopčíkovi je z něj zle a neví, jak ho má hodnotit.“

„Pojďme se domluvit a pojďme posílat hlasy Pavláskovi, bude prd*l.“

Tak to je pár citací z diskuzí na internetu, ve kterých česká veřejnost hodnotí „tanečníka“ Lukáše Pavláska. Je neskutečné, že tohle taneční nemehlo se drží v soutěži tak dlouho, ale Češi prostě milují recesi. Nikdo by se nemohl divit, kdyby se bavič Lukáš Pavlásek nakonec dostal až do finále.

Dobře zmatení jsou z něj i porotci. Takový Zdeněk Chlopčík mu v sobotu večer dal stejnou známku jako herci Marku Taclíkovi. Přiznejme si, že každý soudný divák viděl, že když dáte vedle sebe Pavláska a Taclíka, tak je to stejné, jako kdybyste srovnávali fotbalový Real Madrid s Tatranem Sedlčany.

Kdepak, Pavlásek je výsměch všem těm, kteří se snaží a kteří na sobě makají. Pokud je StarDance taneční soutěž, pak tam nemá co dělat. Pokud je to estráda plná gagů, pak Pavláska dotlačte klidně až do finále.

Související články

Další články