Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Totální výsměch retušovaným PODVODNICÍM z Instagramu: Eva Decastelo si rozhodně nebrala servítky!

Eva se umí ukázat taková, jaká je, bez šminek. Ale umí být i za bohyni.
Zdroj: Facebook, Filip Matušinský
+ Dalších 17 fotografií
Možná to bude vypadat tak trochu jako sci-fi, ale i v českém šoubyznysovém rybníčku existuje pár celebrit, které nemají mindrák z toho, že stárnou a po dětech jejich tělo nemá dokonalé parametry osmnáctky. Mluvili jsme s Evou Decastelo (39), která se nestydí pochlubit i fotkou, jak to vypadá, než si namaluje obličej. A pěkně se těm, co podvádějí, vysmála.

Skandál kolem upravovaných fotek Agáty Prachařové (32) nebo Moniky Koblížkové, která to s úpravami přepískla a již dokonce někteří obviňují z pěkně drsných věcí, a mnoha dalších se točí zkrátka kolem toho, že to s úpravami fotek přehánějí a dělají ze sebe lidi, kterými kolikrát vůbec nejsou.

Moderátorka Eva Decastelo to má evidentně naopak v hlavě srovnané. Nemá problém dělat si ze sebe legraci a říct, že se jí bez šminek skoro bojí vlastní děti, a klidně takovou fotku i veřejně ukázat. Pak se ale do ní pustí maskéři třeba kvůli reklamě a k bohyni nechybí moc.

A k současné aféře teď říká něco, co vyvolá salvu smíchu a u potrefených hus nesouhlasné mračení.

„Jsem moc ráda, že se konečně provalilo, čím to je, že jsou holky tak krásné, že vypadají tak úžasně. Každé ráno po probuzení jsem měla při pohledu do zrcadla pocit, že vypadám naprosto příšerně a že bych neměla vůbec chodit mezi lidi, natož na obraz. Říkala jsem si, jak to jen ty mé kolegyně ze šoubyznysu dělají, tak jsem si oddychla, když se jejich tajemství provalilo,“ rýpe do kouzelnic s retušovacím nástrojem v ruce.

„Okamžitě poté, co se ukázalo, jakou používají aplikaci, jsem si ji taky stáhla. Ta ve verzi zadarmo neudělá vyloženě ten hollywoodský vzhled, což je ve čtyřiceti málo. Proto jsem investovala pět set korun a mám celoživotní plnou verzi. Teď už se klidně můžu fotit krásná a přitom dělat, jako že spím. A to klidně v šest ráno po tahu. Vždycky jsem perfektní. Jen to nesmím používat na svoje děti, jsou z nich pak mimina,“ nebere si servítky Decastelo.

Instagram je opravdu plný podobných klišoidních fotek. Ale nakonec má Eva pro zoufalé snahy kolegyň za každou cenu vypadat přehnaně skvěle pochopení.

„Žijeme ve světě, který je založený na klamu. Všichni teď jedou virtuální životy na Instagramu a na Facebooku. Všechny jsme mladé, krásné, ideálně chytré, proto používáme spoustu inteligentních a motivačních citátů. Žádná nemáme celulitidu, vrásky, každá máme prsa nahoře i po dvou dětech,“ popsala trefně současný stav Eva Decastelo, která je snad jednou z mála, jež nežijí jen ten nereálný virtuální život.

Souhlasíte s ní?

Související články

Další články