Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Ewa Farna, totální triumf: Energická zpěvačka získala absolutního Slavíka, po projevu se rozplakala

Ewě to moc slušelo.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 28 fotografií
Absolutní Slavík

Hvězdou večera na Českém slavíkovi byla jednoznačně Ewa Farna (30). Vyhrála nejen zlatou sošku v kategorii Zpěvačka roku a porazila tak stálici ankety Lucii Bílou (57), ale získala také absolutního Slavíka za nejvyšší počet hlasů ze všech umělců zúčastněných v anketě, které jí poslali hlasující lidé. Její naprosto překvapený výraz, když bylo vyhlášeno její jméno, mluví za vše. Zpěvačka se v projevu neubránila slzám.

Zpěvačka Ewa Farna je královnou večera. Získala totiž absolutního Slavíka. Z jejího výrazu bylo znát, že to absolutně nečekala. Při projevu také neudržela slzy štěstí a dojetí. „Ty bláho. Já budu mít super fotky,“ přiznala a utírala si tváře. „Moc děkuji všem, kteří se vydrželi koukat až do teď a užívají si se mnou tuto chvíli. To je moje poprvé po sedmnácti letech, děkuji a moc si toho vážím. Myslím, že za to může to skvělé léto a ty moje třicetiny v O2 areně. Zítra se na vás těším, hrajeme dvoják v Havířově a Ostravě. Moc si toho vážím,“ pronesla na pódiu překvapená a vděčná Ewa.

Dojetí neskrývala ani při přebírání ceny v kategorii Zpěvačka roku. „Díky, že stojíte za tím, co dělám," řekla při přebírání zlaté sošky dojatá Ewa Farna, které se podařilo porazit Lucii Bílou již podruhé. Třetí místo v kategorii Zpěvačka roku letos získala Monika Absolonová.

Oblíbená zpěvačka

Ewa Farna patří k nejoblíbenějším zpěvačkám v Česku. Nejenže energicky vystoupila na filmovém festivalu v Karlových Varech, ale v říjnu dokonce vyprodala celou O2 arenu. V sobotu 14.10. největší hala v Praze praskala ve švech. Farna si připravila vskutku fenomenální show, dokonce se vznášela třicet metrů nad zemí na akrobatických lanech. „Já se fakt bála, ale dala jsem to,“ napsala poté na sociálních sítích.

Takovou podívanou si nenechali ujít například Jaromír Jágr, Monika Bagárová, Anna Slováčková nebo třeba Nikol Leitgeb, které dokonce ukápla slza. Pro zpěvačku Ewu Farnou byl tento rok opravdu vydařený.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy