Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TOTÁLNÍ STĚRKA hloupého rasisty! Slávista Simon Deli ho přejel jak sáňky

Zdroj: FC Slavia Praha
+ Další 4 fotografie
OSTUDA
Sedmadvacetiletý borec z fotbalové Slavie se v poslední době mohl několikrát radovat. Simon Deli s klubem slavil titul, k tomu mančaft získal i pohár, takže má po 77 letech ceněný double. Drtivá většina sešívaných ho zbožňuje, rodák z Pobřeží slonoviny ale bohužel přitahuje i ubožáky, kteří mu vyčítají barvu kůže. Rasisty ale dokáže výborně sejmout!

Sociální sítě jsou v posledních dnech plné gratulací slávistickým fotbalistům, výjimkou není ani Simon Deli, kterému k získání mistrovského titulu přejí přátelé z celé světa. Jistý člověk ale měl potřebu ukázat svou inteligenci, když k Delimu poznamenal: „N*gři v triku“.

Kdo by od sympaťáka, který nedávno poskytl první interview v češtině a jeho nakažlivý optimismus a roztomilá čeština dostaly všechny, čekal podávání trestních oznámení kvůli rasismu, ten by se mýlil.

Smeč

Sympatický fotbalista si dal podivného kritika k večeři, když ho odpálkoval jasnými slovy. „Zavřete pča, deble. Mám double,“ poslal mu s emotikony modlitby, bicáku a zamyšleného smajlíku.

Téhle výborné reakci nejde než tleskat. Plivání na kohokoli kvůli barvě kůže je trapárna. Člověk se tím automaticky diskvalifikuje ze slušné společností. O tom se mohli přesvědčit i jiní čeští hlupáci, kteří to natírali černochovi z reklamy na Adidas.

Související články

Další články