Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Totální sebedestrukce! Silný Měsíc si to s vámi drsně vyřídí právě nyní

+ Další 3 fotografie
Síla Měsíce
Temná obloha, která připadá na 4. únor, může vyvolat úzkost, možnost depresí a úzkostných stavů. Může se odkrýt všechno temné uvnitř člověka a můžete mít sebedestruktivní sklony. Pokud je ale překonáte, oceníte nov jako jedno z nejkreativnějších období, které je ideální, zejména pro umělce. Při novoluní se Měsíc dostává před Slunce, a tak se Slunce i Měsíc nacházejí ve stejném znamení a Měsíc v noci nevidíme. Je to zatěžující fáze pro organismus. Jak se s touto fází Měsíce vypořádat? A na co si dát pozor?

Sebedestrukce a její převleky

novoluní se vyplavují na povrch naše temné stránky, obavy a strachy. Mohou se také objevit sebedestruktivní sklony. Co znamená sebedestrukce? Člověk přestane věřit sám sobě, a místo, aby si dovolil svobodně se projevit, začne svoji energii a poté i jednání otáčet proti sobě. Přestanete věřit tomu, co slyšíte uvnitř, co cítíte. A když to slyšíte, tak soudíte ještě přísněji než kdokoliv zvenku. Když přestaneme cítit, co nám nedělá dobře, těžko pak můžeme vnímat, co chceme a co ne, protože právě naše negativní pocity nám báječně odhalují naše vlastní hranice, touhy a přání. A právě novoluní může k takovýmto sklonům přispět.

Nová vzrušení a emoce

Novoluní však s sebou přináší i energii. Ta především signalizuje nové začátky, ale i konec jedné fáze. Může se nám zdát, že je vše temné, tiché a plné napětí. Avšak právě začíná růst malý světelný bod. Můžeme zažívat příliv nových myšlenek a nápadů, také předtuch a přichází k nám nová vzrušení. Z novoluní přechází fáze Měsíce v energičtější přechod, kdy může narůstat naše tvořivost a může nás to tak nutit k větší aktivitě. A právě novou energii můžeme vnímat také jako neklid, napětí, netrpělivost a to v nás může vyvolávat podrážděné reakce. Víme, že musíme být aktivnější a někde tuto energii využít, ale někdy nevíme přesně kde.

Milenecké splynutí při novoluní

O novoluní ženy na sex chuť příliš nemají, u mužů je to přesně naopak – testosterony se bouří, neovlivňují je ženské hormony. Když k sexu dojde, může být pro psychiku obou trošku nebezpečný. Silný orgasmus vás může dostat, docela dost, „mimo realitu“. Na většinu mužské populace Měsíc nijak nepůsobí a nemá tedy žádný vliv na jejich sexuální život. Tím pádem se ale nemusí vždy dohodnout se svou partnerkou, na kterou naopak Měsíc působí, a nemá tedy na rozdíl od muže na sex ani pomyšlení.

Čas, ve kterém se náš Měsíc nachází ve Vodnáři, vám přináší nové energie, originalitu, nezávislost, svobodomyslnost. Vodnářský nov vám přináší jasné poselství. Plánujte svou budoucnost a zkuste zrealizovat své sny a přání. Vaše cíle jsou právě teď zesíleně požehnány vesmírnou podporou.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články