O víkendu byla Monika s partou, tedy s přítelem, Charlotte a jejím klukem, ve westernovém městečku Šiklův mlýn, které je nyní nechvalně proslulé kvůli smrti chlapečka (†5) pod koly místního vláčku. To Moniku netrápí, a tak ve vláčku natočila nadšené video.

Na místě se podle našich informací strhla šílená rodinná hádka, která Moniku ukazuje zase v hodně špatném světle. Jako by nestačilo, jak v posledních měsících neskutečně urážela starší dceru Ornellu (25), teď dostala nálož i ta mladší.

„U jídla tam na ni s tím jejím klukem začala šíleně řvát. Úplně cizím lidem tam taky přímo před Charlotte říkala, že její mladší dcera je úplně tupá. Nikdo nechápal, proč ji tak ponižuje,“ svěřila se nám svědkyně události.

Padala prý hodně ostrá slova, což nám potvrdila i sama Charlotte.

„Chtěla z nás mít sluhy!“

„Stalo se tam to, že si z nás matka s tím jejím chtěli dělat sluhy, což jsem odmítla. Před všemi lidmi na večeři tam na nás máma začala řvát, že jsme drzí, debilní a podobně. Chovala se hrozně,“ potvrdila eXtra.cz.

Nejmladší Štice evidentně došla trpělivost. A tak zatímco doteď často mámu Moniku hájila, nyní pro ni nemá jediné pozitivní slovo.

„Dřív bývala taky blázen, ale mívala chvíle, kdy byla v pohodě. V poslední době je to fakt jenom děs. Rok od roku je to s ní horší,“ kroutí hlavou Charlotte s tím, že se kvůli tomu v jejím životě budou teď dít hodně velké změny.

„Už si to nenechám líbit,“ dodala.

Tak na to jsme hodně zvědaví!