Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Totální pád na dno! Babica s sebou stahuje i slavného konkurenta Pohlreicha!

Babica stále vaří na televizních obrazovkách. Stojí to ale za to?
Zdroj: TV Barrandov, Profimedia
Kontroverzní televizní „patlal“ Jirka Babica alias Jiří Průjmica spadl až na úplné televizní dno. Dříve plnil zpravodajské plátky téměř denně. Jeho hlášky se staly legendárními. Nyní po Babicovi neštěkne ani konzerva s čínským vepřovým.

„Když nemáte citrón, tak tam dejte cibuli,“ hláškami podobného ražení, které vypouštěl z úst na televizi Nova, se dříve bavil celý internet. Jedni se mu posmívali, druzí (zejména ženy po přechodu) jej milovali. Jeho pořad, běžící na televizi Barrandov, už ale ani zdaleka nepřitahuje takovou pozornost jako dříve.

Největší podiv vzbuzuje, že se k natáčení Babicova pořadu uvolil i uznávaný šéfkuchař Jaroslav Sapík. Těžko říct, co dožene uznávaného kuchaře do spárů někoho, kdo je většině společnosti k smíchu. Nabízí se možnost, že Sapík chce být slavný jako jeho kuchařský konkurent Zdeněk Pohlreich (58).

Pořad samotný působí spíše komicky. Prodejce lyží učí vařit gastronomického matadora a povětšinou u toho oba popíjejí alkohol, zřejmě aby byli vůbec schopni tu plejádu exkrementů ustát. Kvalitu dokládá i hodnocení na filmové databázi, které zamrzlo někde okolo deseti procent a je tak hluboko za nejhorším seriálem novodobé historie Bezdružice.

Související články

Další články