Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Totální nasazení s dalším bláznivým klipem

Totální nasazení s dalším bláznivým klipem
Zdroj: archiv kapely
Nový videoklip

Slánská punk-rocková parta TOTÁLNÍ NASAZENÍ poslední měsíce rozhodně nezahálela. I když kapela nemohla koncertovat a musela přeložit nejen loňské oslavy 30 let, naplánované do velkého sálu pražské Lucerny, ale také dvě klubová a kulturáková turné, stihla toho za poslední půl rok víc než dost. Několik live streamů, včetně toho ve staré sestavě, která se takto sešla po víc jak 12 letech, další vinyl v reedici, vzpomínkové retro fotky i videa na sociálních sítích v rámci třiceti let existence kapely a také několik klipů. A právě ten, který byl natočen jako první, vloni na konci léta, si Totáči nechali na závěr jako poděkování a dárek pro fans za jejich úžasnou podporu během celého covidového období.

Že si slánský kvartet libuje v legráckách je obecně známo, a tak asi nikoho nepřekvapí, že novým počinem rozšířilo Totální nasazení svůj bohatý seznam jejich bláznivých klipů. Přesto však je novinka na titulní píseň z alba „Kazoo or die“ v mnohém výjimečná.

Nejen, že ji netočil dvorní autor totáčovských klipů Pája Junek, jenž v klipu ztvárnil v herecké roli pana Tau, ale i třeba tím, že si v klipu zahrály známé osobnosti hudební scény, jako například Petr Pečený z kapely Doctor P.P., Kečup z The Fialky nebo písničkář Láska.

Zmíněné trio si střihlo role mafiánů, Aleš z Covers for Lovers se představil jako agent, Déma ze Znouzectnosti jako Superman. „Scénář klipu jsem měl v hlavě už když jsme začali píseň zkoušet a připravovat na album, ale jeho realizace s opravdu velkou výpravou nebyla tak jednoduchá, jak jsem původně očekával, a dala nám dost zabrat,“ říká autor nápadu, zpěvák a baskytarista Sváťa Šváb.

Realizací klipu kapela pověřila mladého a talentovaného, nezávislého filmaře Ondřeje Soukupa, který je podepsán pod videoklipy mnoha známých kapel.

„Ač byl vznik klipu náročnější, byla zase při jeho natáčení opravdu velká legrace a vrchovatě jsme si to užili spolu se všemi aktéry, kdy jsme si pozvali do role herců spoustu známých, kamarádek a kamarádů a například jsme využili i našeho zvukaře Chucka, který je oficiálním českým dvojníkem Chucka Norrise, což se málo ví. Prostě jsme se vyblbli a jsme zvědaví, co klipu řeknou naši fans,“ dodává Sváťa.

Jak se Totálnímu nasazení povedla další jejich klipová legrácka, můžete posoudit sami.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Další články

Nejnovější kauzy