Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Totální mimoňka Faltýnová u Krause. Takhle se ztrapnila, ještě když byla s Leošem. Na její vyprávění o tělesných potřebách se nedá zapomenout!

Vystoupení Petry Faltýnové (35) u Jana Krause patří mezi nezapomenutelné zážitky, něco jako když si dáte trasu metra Zličín – Černý Most třikrát za sebou.

Abychom Petře nekřivdili, neměla to tehdy jednoduché, protože den, kdy se natáčelo, jí vykradli auto s oblečením a dalšími cennostmi, takže modelce musela produkce sehnat narychlo nějaké šaty, aby neseděla na červeném sofa jen tak v nedbalkách. Člověk z televize nám navíc prásknul, že před natáčením do sebe Petra kopla nějaký ten panák, aby celou situaci ustála.

Podle toho, co ale vzniklo za materiál, to nejspíš nebyl dobrý nápad. Faltýnová se během rozhovoru neustále cuká, častokrát mluví z cesty a asi nejpřekvapivější chvíle pro Krause byly, když Petra občas zmínila, jak je na tom se svými tělesnými potřebami. Náš zdroj si dokonce pustil pusu na špacír víc, než musel, a prozradil, že s částí, kde Faltýnová vystupovala, měl střihač spoustu práce, aby se na to dalo koukat.

Petra, která se nedávno rozešlaLeošem Marešem (37), by na tenhle okamžik jistě ráda zapomněla, jenže jednotlivé díly jsou k mání na kanále YouTube a my připomínáme, že její výstup najdete v čase mezi 16:09 až 29:04. A jako bonus si pusťte video v době 38:39, kde se modelce povedla hláška, která zaskočila i samotného Krause.

Mohlo by vás zajímat

Další články