Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Totální kolaps Justina Biebera: Stav Seleny ho tlačí ke dnu a Hailey ztrácí naději

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 95 fotografií
Kolaps Justina Biebera
Justin Bieber (24) byl již poněkolikáté zachycen během velmi emocionální chvíle. Tentokrát neudržel slzy po boku svého kamaráda v autě a propukl v neutuchající pláč. Zpěvák je od chvíle, kdy byla jeho bývalá láska Selena Gomez (25) dvakrát hospitalizována úplně na dně. Je vidět, že mu Selenin osud není vůbec lhostejný, ale tohle podle některých svých fanoušků už přehání. Není divu, že jeho manželka Hailey Baldwin (21) zuří.

Se Selenou Gomez (26) to v poslední době nevypadá vůbec dobře. Potom, co se dozvěděla, že se její milovaná láska Justin Bieber (24) oženil s Hailey Baldwin a chystá se usadit, úplně se zhroutila. Byla hospitalizována dvakrát během dvou týdnu. Nakonec v psychiatrické léčebně zůstala.

Selena a Justin spolu prožili hodně dlouhou dobu, a proto bylo také jasné, že Justin se bude o svoji bývalou lásku strachovat. Podle některých lidí to ale hodně nezvládá a ubližuje svým chováním manželce Hailey Baldwin.

Zpěvák je ze stavu svojí ex tak mimo, že se hroutí každou chvíli, a proto není divu, že Hailey neskutečně zuří. Naposledy se Justin složil v autě svého kamaráda, kde začal brečet a nebyl k utišení. Heiley má oprávněný strach z toho, že by s takovou mohl následovat rozvod.

Zatím to vypadá, že doma u Justina a jeho manželky je nálada na bodu mrazu. Uvidíme, jak tenhle trojúhelník nakonec dopadne.

Související články

Další články