Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Totálně zlitá matka přišla o syna (9 měsíců): Nadýchala přes 3 promile, pak pila dál!

Zdroj: Policie ČR, Profimedia.cz
Českolipsko
Ve čtvrtek si policisté na Českolipsku došlápli na nezodpovědnou, na mol opilou matku. Strážce zákona na ni zavolali projíždějící řidiči, kteří viděli, jak po silnicích vrávorá se synem (9 měsíců) v kočárku. Žena nadýchala přes 3 promile, o malé dítě se nemohl postarat ani otec. Tomu totiž v krvi kolovalo 1,85 promile. Sociální pracovnice jim proto syna odebrala.

Nezodpovědní rodiče ze Zákup na Českolipsku minulý týden přišli o malého syna (9 měsíců). Matka s ním tři hodiny seděla v hospodě bez jídla a pití, pak s kočárkem vrávorala po tamějších silnicích. Přivolaní policisté se nestačili divit, nadýchala přes 3 promile.

„Žena těžce artikulovala a měla problémy s orientací v prostoru. Na dotaz, kde bydlí, po dlouhém přemýšlení jmenovala svou vesnici, ale rukama ukazovala na opačný směr oproti skutečnosti,“ řekla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Policisté ženu i s malým dítětem doprovodili domů, tam ji vyzvali, aby synovi připravila mléko. Slíbila, že tak učiní, jenže se dlouho nevracela. Strážci zákona záhy zjistili, že znovu pije alkohol. Zakročit nemohl ani otec, ten totiž sám nadýchal 1,85 promile.

Přivolaná sociální pracovnice rozhodla o odebrání dítěte. Chlapeček skončil v českolipské nemocnici. „Když sociální pracovnice odjížděla s dítětem do nemocnice, jeho opilá matka tvrdě spala a vůbec netušila, co se právě v její rodině odehrává,“ uzavřela Baláková.

Související články

Další články