Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Totálně zbídačená kámoška feťačky Katky: Záběry, ze kterých běhá mráz po zádech!

Zdroj: Facebook, eXtra.cz
+ Dalších 72 fotografií
Drsná galerie
Nejslavnější česká narkomanka Katka pláchla z Prahy, její dlouholetá kamarádka Petra v metropoli naopak řádí. Do rukou eXtra.cz se dostaly děsivé záběry, na kterých je dcera známé režisérské dvojice šíleně zbídačená. Byla na tom tak špatně, že vůbec nemohla mluvit. Nakonec se jí ze sebe povedlo vymáčknout: "m**ka!"

Heroinová Katka Bradáčová se s Petrou Cielovou kamarádí dlouhých šestnáct let. Prožily si spolu mnohé, obě dokonce eXtra.cz přiznaly, že spolu vařily pervitin. Jejich cesty se ale rozešly a s oběma to jde od desíti k pěti!

Katka je za Prahou a měla by se mít dobře, zato Petra před pár týdny pořádně řádila. "Paní Cielová, kuk," říká autorka děsivých záběrů naprosto zpomalené Petře. "Ježíši, ne, ne," odpovídá zoufale. Se svým kumpánem hledá mobil: "No jo, jenže já mám jenom takovou m-dku!"

Jenže Petra se po těchto nešťastných okamžicích znovu chytla na nos, zajela si na výlet do Paříže a pak nechala se znovu zavřít do léčebny. "Tahle slečna mě okradla a teď chce jen provokovat. Nevím, co k tomu říct víc, je mi to líto a snažit se budu dál,“ posteskla si Cielová.

Tak třeba to tentokrát vyjde...

Související články

Další články