Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Totálně zamilovaná Mašlíková: V Litomyšli vybírala Miss a pak nocí uháněla závějemi za svou bundesligovou­ láskou

Mašle má plnou hlavu hezkého a volného kopačky, který má rád balon, ale
ještě radši má balony dva!
Zdroj: archiv, koláž Jürgen Klinsmann

Hana Mašlíková (30) se poprvé v životě zamilovala do boháče, a tak svou láskou doslova žije.

Sobotní akce Miss Kolja v Litomyšli byla první akcí po jejím šokujícím přiznání k neuvěřitelné náhodě, kdy se silikonová kráska zamilovala do multimilionáře a volného kopačky k tomu.

Proto se není co divit, že luxusní diskotéku Kolja navštívili i paparazzi z Prahy, kteří se těšili na nějaké nové pikantérie. A taky jo. Mašle sice fungovala, ale všichni na ní viděli, že už je myšlenkami v leverkusenském pelíšku svého vyvoleného, fotbalisty Michala Kadlece (28), se kterým hodlá na radu své kamarádky Dominiky Mesarošové (27) tutově strávit zbytek života.

Hanka neustále psala esemesky, při kterých se hodně červenala. Moderátor příjemného večera Patrik Hezucký (44) dal pak na jevišti k lepšímu historku, jak před akcí načapal v šatně Mašlíkovou, kterak pilně studuje bundesligovou tabulku.

Zatímco všichni ostatní účinkující řádili na diskotéce doslova až do rána, Mašle hned po akci poděkovala a vyrazila v hustém sněžení z Litomyšle směr západní Německo. Na varování o hrozící kalamitě a mrazu jen mávla rukou a vyrazila drsnou litomyšlskou nocí vstříc jisté budoucnosti zazobané německé Hausfrau.

Související články

Další články