Seleno, zachraň se, dokud je čas! Zpěvačka prochází nejtěžší životní etapou a nemá nikoho, kdo by ji utěšil. O svou největší lásku Justina Biebera, který teď střídá modelky jako ponožky, nejspíš nadobro přišla. Zbylo jí jen pár přátel, kteří jsou strachy bez sebe!

Do léčebny hluboko v lesích už jednou Selenu zavřeli a její kamarádi mají obavy, aby v odlehlé klinice daleko od civilizace neskončila znovu. Jedna z nejpopulárnějších světových hvězd současnosti se prý nedokáže smířit s ranami osudu, které ji v uplynulých měsících potkaly, a tak hledá útěchu jinde.

V okolí Seleny koluje znepokojující šuškanda o tom, že v poslední době hodně často sahá po lahvi alkoholu. „Při její diagnóze by neměla vůbec pít. Zahrává si s ohněm, zvlášť po transplantaci ledviny,“ řekl nám člověk bojující se stejnou nemocí jako zpěvačka. Shodný názor mají i její blízcí.

Spekulacím nahrávají i fotky, které unikly z Instagramu dobré kamarádky Seleny. Ze snímků je patrné, že v bůhvíjaké kondici Selena není. Navíc v ruce křečovitě svírá láhev, jejímž obsahem alkohol být nemusel, ale rozhodně mohl.

Potřeba spřízněné duše, ke které by se mohla v nouzi přitulit, je navýsost jasná. Snad bude Selena v pořádku a co nejdřív se vrátí do zajetých kolejí!