Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Totálně nechutná Výměna manželek: Tahle paní myje jedním hadrem záchod i nádobí!

+ Dalších 10 fotografií
Výměna manželek pokračuje a zase bude pořádně veselo. Tentokrát uvidíme, jak si poradí flegmatická Alena v akční rodině s temperamentním partnerem Zdeňkem a jestli se dokáže Dita přizpůsobit pro ni nudnému životu v rodině, kde se stále řeší tchyně.

Ve středeční Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Přelovice, kterou tvoří Dita (38), Zdenek (34) a Vojta (5). Na druhé straně se seznámíme s Alenou (30), Antonínem (45) a Šárkou (3), kteří žijí v obci Dešná.

Dita se Zdenkem spolu žijí v idylickém vztahu již několik let, svatbu neplánují a ani po ní netouží. Důvodem účasti ve Výměně manželek byla potřeba ujistit se, že bez problémů zvládnou deset dní s náhradními partnery. V druhé rodině je Antonín v invalidním důchodu a Alena je nezaměstnaná. Jejich finanční situace tak není zrovna nejlepší.

S náhradní manželkou nebude spokojený Zdenek, hodně ho vytočí, když zjistí, že Alena používá jeden hadr na nádobí i na mytí toalety. Jak tato rozepře dopadne?

Související články

Další články