Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Totálně krásná! Míša Habáňová odhalila na přehlídce České Miss brutálně dokonalá stehna

Míša (vpředu) s vítězkou bikini fitness Timeou Trajtelovou.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
To, co na přehlídce v rámci tiskové konference České Miss předvedla krásná Michaela Habáňová (21), musí zahýbat s testosteronem každého muže. V krásných šatech z dílny Petry Pilařové předvedla brutálně sexy stehna a svým poloodhaleným hrudníkem způsobila, že mužům stékaly sliny v koutcích rtů.

Úřadující královna krásy Míša Habáňová předvedla to, co mnozí od ní očekávají. Ladnost, dokonalost, půvab - zkrátka to, čím má vítězka nejprestižnější tuzemské soutěže krásy disponovat. Kromě krásné Míši byla k vidění na tiskové konferenci, na níž představila majitelka a ředitelka České Miss Eva Čerešňáková mnoho novinek, další plejáda krásek. Ať už šlo o Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou či bikini fitness Timeu Trajtelovou a další.

Zásadní novinkou byla skutečnost, že národní soutěž krásy Česká Miss oznámila nového spolumajitele. Tím je mezinárodní kosmetická firma Juliette Armand, která ve společnosti získala podíl. Toto oznámení si nenechala ujít sama prezidentka společnosti Juliette Armand, paní Ioulia Armagou, jež přiletěla do Prahy z Atén.

V rámci tiskové konference v Prah Music Club & Restaurant byl oznámen i termín a místo konání slavnostního finálového galavečera. Nová Česká Miss 2018 bude zvolena 2. června v multifunkční aréně Gong v Ostravě a kromě kontraktu s kosmetickou firmou ve výši 750 000 Kč získá vítězka ceny za více jak jeden milion korun a bude reprezentovat Českou republiku na Miss Universe.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy