Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Topmodelka Pořízková nezdědí ani vindru: Zesnulý manžel jí poslal v závěti pikantní vzkaz

Pavlína Pořízková žila se svým tehdejším manželem Ricem Ocaskem mnoho let.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
uražený ex
Bývalý frontman skupiny The Cars Ric Ocasek (✝75) zemřel sice již před nějakou dobou, ale část jeho závěti zveřejnil magazín Page Six až nyní. Hudebník žil dlouhá léta s topmodelkou Pavlínou Pořízkovou (54), ale jejich vztah bohužel nevydržel a rozvedli se. Ze závěti jde poznat, že Ric Ocasek se i v posledních chvílích cítil být dotčen, že ho Pořízková opustila. Proto se rozhodl, že své bývalé ženě nedá ani vindru a poslal jí drsný vzkaz.

„Ustanovil jsem, že moje manželka Pavlína Pořízková nebude dědit, jelikož jsme v rozvodovém řízení. I když bych zemřel předtím, než bude náš rozvod finalizován, Pavlíně nenáleží nic z dědictví a nic jí neodkazuji, protože mě opustila,“ napsal v závěti Ric Ocasek měsíc před svojí smrti.

Z jeho slov jde jasně poznat, že rozchodem s topmodelkou Pavlínou Pořízkovou velmi trpěl, a to i v posledních chvílích svého života. I přesto, že pár žil již odděleně, tak se topmodelka o svého bývalého muže starala.

Byla poslední, kdo hudebníka viděl

Byla to prakticky ona, kdo nalezl jeho bezvládné tělo. „Vypadal, že pořád spí, ale měl lehce přiotevřené oči, tak jsem myslela, že se probouzí. V ten moment jsem mu chtěla mávnout před očima a říct, že jsem mu donesla kávu, ale náhodou jsem se dotkla jeho tváře a ta byla studená jako mramor. To bylo příšerné,“ řekla tehdy Pořízková časopisu Rolling Stone.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy