Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Topmodelka Petra Němcová poprvé maminkou: Předčasný porod a dojemná slova

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
porod
Topmodelka Petra Němcová (40) se konečně dočkala. Je pravda, že dlouhou dobu neměla tahle kráska štěstí na lásku a muže. Nyní se na ni konečně usmálo štěstí a Petra prožívá nejkrásnější období svého života. Němcová se vdala na začátku srpna a na konci měsíce oznámila, že je v požehnaném stavu. Na svět nyní přivedla předčasně své první miminko. Jméno modelka sice neprozradila, ale fanouškům aspoň sdělila, že je to kluk.

Topmodelka Petra Němcová (40) prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Dlouhou dobu neměla štěstí na toho pravého. Během léta se ale všechno změnilo a modelka září štěstím. Na začátku srpna se jedna z nejkrásnějších žen světa vdala a o pár týdnů později už vypustila do světa informaci, že je těhotná.

Těhotenství si náramně užívala a na svého prvního potomka se už nemohla dočkat. Nyní na sociálních sítích oznámila, že se s partnerem stali rodiči a pochlubila se fotkou malé nožičky. Jméno si pár nechal pro sebe.

Petra alespoň prozradila, že je to chlapeček. „Je to kluk. Vlny radosti a vděčnosti jsme na našich tvářích pocítili včera, když jsme do našeho hnízdečka přivítali malého anděla. Sám si zvolil, že přijde na svět nečekaně ve 34. týdnu, uprostřed noci, v odlehlé oblasti obklopené přírodou. Během této bouře, v níž jsme málem porodili předčasně narozené miminko v autě na cestě do porodnice," svěřila se na sociálních sítích s tím, že její syn přišel na svět předčasně.

„Náš krásný chlapec je s námi, v bezpečí a míru, ochráněný a milovaný,“ dodala.

Související články

Další články