Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Topmodelka Pavlína Pořízková nezná stud: Ve svých pětapadesáti letech šla do naha

Zdroj: Archiv Pavlína Pořízková
+ Dalších 8 fotografií
odvaz
Topmodelka Pavlína Pořízková (55) na to stále má a mohla by se z fleku vrátit na přehlídková mola. Ve svých pětapadesáti letech vystavila své tělo v rouše Evině a je to opravdu pohled jako pro bohy. Na tomhle tělíčku byste těžko hledali nějaké známky nedokonalostí. Pavlína dokazuje, že věk je opravdu pouze číslo.

Česká topmodelka Pavlína Pořízková stále patří mezí modelkovskou elitu a nestárnoucí ikonu. Důkazem je i nový zcela nahý snímek jejího těla, který sdílela na svých sociálních sítích, a je velmi znát, že se o sebe a své zdraví ustavičně pečlivě stará.

Pavlína se svěřila, že inspiraci vyfotit se v rouše Evině vzala od nestárnoucí herečky Elizabeth Hurley, která taktéž ve svých pětapadesáti letech nedávno na svém Instagramu zveřejnila odzbrojující snímek nahoře bez.

Odvážný snímek se vzkazem

"Obleč se. Když jsem měla kolem dvaceti, třiceti let a čím míň jsem byla oblečená, tím víc moje hvězda slávy stoupala. V mých padesáti letech je mi za tohle nadáváno slovy: Obleč se, ty babičko. Potřebuješ jen pozornost, že? Nejsi už trochu zoufalá? Jsi ubohá."

Pavlínu ale komentáře tohoto typu nedokáží odradit. "Proč by mělo být ukazování ženského těla obdivováno a vynášeno do nebes pouze u mladých žen? Jediná věc, která je žalostná, je nechat ostatní, aby určovali vaše priority," svěřila se Pavlína, která se nenechá zastrašit kritickými komentáři, co se hodí a nehodí v jejím věku dělat, a její fanoušci ji vmžiku zahrnuli lichotivými komentáři. "Jsi tak neskutečně inspirující, dechberoucí, nadčasová, nestárnoucí, upřímná a užasnou inspirací pro mnoho dalších žen," napsal jeden z tisíců.

Související články

Další články