Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Topmodelka Naomi Campbell šokuje: V 50 letech se stala poprvé matkou dcery

Topmodelka Naomi Campbell se stala v 50 letech poprvé maminkou.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
šok

Jedna z nejuznávanějších topmodelek světa Naomi Campbell (50) se stala poprvé ve svých padesáti letech maminkou dcery. Radostnou novinku oznámila na svých sociálních sítích. Těhotenství bylo celou dobu tajemstvím.

Topmodelka Naomi Campbell se stala novopečenou maminkou holčičky. "Jak krásné malé požehnání si mě vybralo za její maminku. Je mi ctí mít tuto jemnou duši v mém životě. Neexistují žádná slova, která by mohla popsat to celoživotní pouto, které s vámi nyní sdílím, můj andílku. Není větší lásky," oznámila na svém Facebooku i Instagramu.

Netrvalo dlouho a pod radostnou novinkou se objevilo tisíce gratulací, a to včetně herečky Zoe Saldany nebo světového módního návrháře Marca Jacobse.

Nad dítětem přemýšlela neustále

Modelka se v minulosti o touze mít dítě několikrát rozpovídala. Dokonce se svěřila, že je nadšená z vědeckých pokroků, které umožňují ženám býti matkami i v pozdějším věku. "Nad dítětem přemýšlím neustále. Když teď navíc vidím, jaké zázraky dokáže věda, tak si myslím, že ho mohu mít kdykoliv," svěřila se před pár lety pro deník The Evening Standard.

Naomi Campbell patří mezi ty největší modelingové ikony. Do světa modelingu se vydala ve svých 15 letech a její hvězda stoupala závratnou rychlostí. V 80. a 90. letech byla jednou z nejznámějších a nejžádanějších modelek.

V osobním životě už to Naomi tak jednoduché neměla. V roce 1993 se zasnoubila s baskytaristou U2 Adamem Claytonem, z lásky ale sešlo a po roce se rozešli. V letech 2008 až 2013 byla ve vztahu s ruským obchodníkem Vladislavem Doroninem.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy