Linda Vojtová (31) zvítězila před šestnácti lety v české odnoži Elite Model Look. Nyní je známou topmodelkou, která se ve světě hodně prosazuje. Pracovní i osobní povinnosti ji donutily strávit pár dní v České republice.

Tam svého klienta, společnost Premium Fashion Brands, šokovala svými manýry. „Ten šok byl ale příjemný. Linda je naprostý profesionál, je ke všem úžasně milá a přátelská, nemá vůbec žádné nadstandardní požadavky – na rozdíl od některých českých řadových modelek,” objasnila ředitelka společnosti Anna Gruberová.

Topmodelka se také pochlubila v rozhovoru, že Vánoce bude trávit v Karibiku, a to se svým přítelem Jamisonem a hrstkou přátel. Silvestr si pak užije na milionářské party, kde loni vystupoval třeba Justin Bieber, Black Eyed Peas nebo Red Hot Chilli Peppers.

K České republice má sice pořád krásný vztah, miluje ji, ovšem občas tu zažije i zklamání. „Již přes rok s mámou a dědou Vadimem Petrovem pracujeme na knížce pro děti, která měla mít křest na našem předvánočním koncertě s dědovou hudbou. Bohužel nakladatelství knihu nevydalo, jak mělo, což nás velmi mrzí. Takovéto neprofesionální jednání bych v ČR nečekala a jsem z toho hodně zklamaná,” smutně konstatovala…