Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Topmodelka Linda Vojtová ukázala v Česku své sexy tělo, ale i MANÝRY!

Linda je krásné děvče.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další 4 fotografie
Osobní i pracovní důvody dovedly topmodelku Lindu Vojtovou do České republiky. Během focení pro Premium Fashion Brands šokovala klienta svými manýry. Co si tahle kráska během kampaně dovolila?

Linda Vojtová (31) zvítězila před šestnácti lety v české odnoži Elite Model Look. Nyní je známou topmodelkou, která se ve světě hodně prosazuje. Pracovní i osobní povinnosti ji donutily strávit pár dní v České republice.

Tam svého klienta, společnost Premium Fashion Brands, šokovala svými manýry. „Ten šok byl ale příjemný. Linda je naprostý profesionál, je ke všem úžasně milá a přátelská, nemá vůbec žádné nadstandardní požadavky – na rozdíl od některých českých řadových modelek,” objasnila ředitelka společnosti Anna Gruberová.

Topmodelka se také pochlubila v rozhovoru, že Vánoce bude trávit v Karibiku, a to se svým přítelem Jamisonem a hrstkou přátel. Silvestr si pak užije na milionářské party, kde loni vystupoval třeba Justin Bieber, Black Eyed Peas nebo Red Hot Chilli Peppers.

K České republice má sice pořád krásný vztah, miluje ji, ovšem občas tu zažije i zklamání. „Již přes rok s mámou a dědou Vadimem Petrovem pracujeme na knížce pro děti, která měla mít křest na našem předvánočním koncertě s dědovou hudbou. Bohužel nakladatelství knihu nevydalo, jak mělo, což nás velmi mrzí. Takovéto neprofesionální jednání bych v ČR nečekala a jsem z toho hodně zklamaná,” smutně konstatovala…

Související články

Další články