Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Topmodelka, která byla oděna jen do vody, čeká druhého potomka. Její fotka s bříškem je sladká

Hanu si určitě pamatujete z reklamy na karlovarskou minerálku. Teď má
pěkné panděro.
+ Další 2 fotografie
Topmodelka českého původu Hana Soukupová (30) se u nás moc nevyskytuje. A když jo, tak to stojí za to. Naposledy si ji můžeme pamatovat jako vodní bohyni, kterou zahalovaly jen kapky vody. Tato kráska teď čeká svého druhého potomka a svým roztomilým bříškem se podělila s celým světem.

Své štěstí našla Hana Soukupová za velkou louží. Nejenže tam skoro patnáct let žije, ale našla tam i svého manžela, za kterého je vdaná již deset let a mají spolu roztomilého syna Finna. Ale teď se topmodelka pochlubila na svém Instagramu šťastnou novinou. Jejich rodina se rozroste o dalšího člena.

„Nemůžu se dočkat na naši holčičku, jsem zvědavá, jak vypadá,“ napsala na sociální síť rodačka z Čech a přidala k tomu opravdu sladkou fotku svého vzdouvajícího se bříška, jak ho láskyplně hladí.

Nastávající maminky, ale moc na to nekoukejte. Hanka totiž snad kromě bříška nepřibrala ani deko, tomu se říká nespravedlnost. Ale je vidět, že těhotenství modelce svědčí a jen kvete. Zatím můžeme všichni jen tipovat, jestli malá holčička půjde v maminčiných šlépějích a také si podmaní svět módy.

Mohlo by vás zajímat

Další články