Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Topmodelka Karolína Kurková ukázala, komu je nejvíc z rodiny podobná. Ta podoba vám vyrazí dech!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Karolína Kurková na své kořeny nezapomíná a je stále i po letech žití v USA hrdou Češkou. Komu je z rodiny nejvíce podobná?

Jednou z mála Češek, která si doopravdy může říkat světová topmodelka, je Karolína Kurková (33). Sice tato kráska natrvalo žije v USA, ale se svou českou rodinkou je samozřejmě v neustálém kontaktu.

Se svými rodiči je rodačka z Děčína minimálně obden na telefonu, a jak jen jí to čas dovolí, tak se se svojí rodinou sejde. Karolína rozhodně nepatří k těm, kteří by na svoje rodiště zapomněli. Česky mluví normálně plynně a při rozhovorech s českými novináři nepůsobí jako Petra Němcová (37), která sice maturovala z českého jazyka, ale nyní působí při hovoru jako po zdařilém výkonu lobotomie

Nedávno se Karolína pochlubila pěknou fotografií, kde je se svojí maminkou. Karolína podobu s maminkou Evou Kurkovou rozhodně nezapře. Na společné fotce, kterou se pochlubila na svém Instagramu, bylo hned jasné, po kom slavná topmodelka zdědila ty zajímavé rysy ve tváři.

„Udělejte si v týdnu chvilku a oceňte svou maminku,“ napsala Karolína k fotce.

Sama je už dvojnásobnou maminkou, a tak se paní Eva, která rozhodně nevypadá jako vrásčitá babička, může pyšnit dvěma vnoučaty. Sedmiletého Tobina a ročního Noaha má Karolína se svým manželem a bývalým mariňákem Archiem Drurym.

Související články

Další články