Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Topmodelka Karolína Kurková slaví: Podívejte se na jejích 10 nejvíce sexy fotek

Všechno nejlepší!
Zdroj: instagram
+ Dalších 28 fotografií
Topmodelka Karolína Kurková (34) slaví narozeniny! Jedna z nejúspěšnějších topmodelek světa se narodila v Děčíně a už v patnácti letech se dostala do světa modelingu. Zajímavostí je, že prakticky za její velký úspěch může kamarádka ze školy, která všechno odstartovala.

Karolína Kurková platí za jednu z nejvyhledáva­nějších modelek světa. I ve svých čtyřiatřiceti letech vypadá naprosto perfektně. Kariéra téhle krásky započala už v patnácti letech, kdy její kamarádka naprostou náhodou poslala fotky krásné Karolíny do menší pražské agentury.

Čtyřiatřicetiletá Karolína patří mezi nejvyhledávanější modelky světa. V jejím věku odcházejí modelky sice do důchodu, ale Karolína stále jede první ligu. Ovšem nic není zadarmo. Na své postavě tvrdě dře a vypadá mnohem lépe než její mladší kolegyně.

Karolína je hvězdou přehlídkových mol. Dokáže rozzářit každou přehlídku a módní návrháři ji milují. Jako jedna z vyvolených pracovala pro věhlasnou značku Victoria's Secret až do roku 2010. Karolína není jenom nádherná, ale také velmi inteligentní, nápaditá a dokáže zaujmout na první pohled. Jestli může být Česko v oblasti modelingu na někoho pyšné, tak je to právě Karolína Kurková.

Související články

Další články