Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Topmodelka Heidi Klum je popáté těhotná. Kdo je ale otcem?

Heidi Klum

Slavná německá topmodelka Heidi Klum (40), která kromě pózování před objektivy fotoaparátů nedělá nic jiného, než že plodí děti, je opět těhotná. Uvedl to německý deník Bild am Sonntag.

„Ještě cvičí, ale ne tak intenzivně jako dříve,“ měl prozradit modelčin trenér a jasně tím poukázat na to, že Němka hodlá rozšířit svou už tak početnou rodinu. Sama Klum ani její současný přítel a bývalý bodyguard Martin Kristen (41) se k události zatím nevyjádřili. Že by si kráska nebyla jistá, kdo je otcem?

Je totiž známo, že Heidi nedávno uvedla, že i přesto, že se Sealem už nežije, stále jej miluje a nedokáže ho ani kvůli dětem, ani kvůli sobě ze života vytěsnit. Rozplétání otcovství možná tím pádem bude ještě pěkným oříškem.

Heidi má se svým exmanželem Sealem tři děti – Henryho (8), Johana (7) a Lou (4). Z předchozího vztahu s podnikatelem Flaviem Briatorem má ještě dceru Leni (9).

Mohlo by vás zajímat

Další články