Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Topmodelka bez pupíku Karolína Kurková: Zpověď krásky o náročné operaci

Zdroj: Archiv Karolina Kurková / Profimedia.cz / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Sebevědomí
Modelka bez pupíku Karolína Kurková přiznala, z jakého důvodu jí chybí pupík. Rozpovídala se o praktikách módního průmyslu, sebevědomí i náročné operaci, kterou musela podstoupit. S fanoušky se také podělila o fotky a videa v sexy prádélku.

Těhotenství skrývala

Supermodelka Karolína Kurková (36) přiznala, že se za svoje tělo během těhotenství vždy styděla. „Díky těhotenství jsem získala úctu ke svému tělu a tomu, co dokáže. Vždycky jsem si přála zdokumentovat, jak zrovna vypadám, ale při prvních dvou těhotenstvích jsem se na to necítila. Dvacet jedna let se živím jako modelka, dokumentuji celý svůj život, ale nikdy jsem se nechtěla fotit během těhotenství, protože jsem se nikdy necítila krásná s odhaleným bříškem. Když nad tím tak přemýšlím, je to smutné,“ svěřila se.

Modelka bez pupíku

Karolína si vysloužila přezdívku „modelka bez pupíku“. Záhada jejího bříška nám však do teď zůstávala utajena. Modelka se na svých sociálních sítích rozpovídala o sebevědomí i útrapách, které ji během celé kariéry provázely. ,,Narodila jsem se předčasně o tři měsíce dříve a v dětství prodělala operaci kýly a vnitřní stěny žaludku, která se nedovírala, výsledkem je můj nenormální pupík," vysvětlila. ,,Je to spíš takový mělký důlek s jizvičkami. Když otěhotním, mám na břichu ploché místo – moje bříško není dokonale kulaté a to jsem nikdy nechtěla ukázat."

,,Celou moji kariéru mi břicho retušovali a snažili se pupík skrýt," postěžovala si Karolína. Malá vada na kráse se tak vpálila modelce do hlavy jako obrovský problém. ,,Teď už jsme v jiné době a módní průmysl se snaží vyzdvihnout, jací jsme i přes naše nedokonalosti, které nás dělají dokonalými. Moje třetí těhotenství mi dalo možnost cítit se konečně svobodná ve svém vlastním těle," shrnula změnu ve vnímání ženské krásy veřejností i profesionály.

Související články

Další články