Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

TOPÍ SE V NOSTALGII: Brenda vzpomíná na svou hvězdnou minulost. Krásu jí vzala rakovina, vybojuje si ji zpět?

Byla to kost.
Zdroj: Facebook.com, profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Byla symbolem krásy své doby. Muži po ní šíleli a tajně milovali. Shannen Doherty zažila svoji největší slávu díky své roli Brendy v Beverly Hills 90210. Pak se jí ale život změnil od základů, jelikož její tělo napadla rakovina!

Troška nostalgie nejspíše popadla Shannen Doherty (45). Ta aktuálně bojuje o holý život proti rakovině. Už má za sebou chemoterapii, která ji připravila o vlasy, a také radioterapii, která jí zabrala pomalu a na její hlavu opět vlasy vrací, o čemž jsme psali ZDE.

Umístila totiž na svůj facebookový profil snímek z doby své největší slávy. Byla to momentka z časů, kdy zářila jako Brenda v seriálu Beverly Hills 90210 a byla skutečně nádherná. “Miluji tuhle fotku,” okomentovala snímek a pravděpodobně během něj vzpomínala na doby svého mládí.

Shannen je velkou bojovnicí a naposledy ji fotografové vyfotili na veřejnosti, kam se pomalu vrací. Bylo evidentní, že jí opět začínají růst vlasy, a doufejme, že i její celkový stav začíná vykazovat samá pozitiva…

Související články

Další články