Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Top Star se zbavil nudné a staré Kubelkové. Na Primu přichází tahle vyprsená dračice z Novy!

Top Star se zbavil nudné a staré Kubelkové. Na Primu přichází tahle vyprsená dračice z Novy!
Zdroj: archiv / FTV Prima
+ Další 2 fotografie
Iva Kubelková (38) dostala padáka! Už nebude moderovat magazín Top Star. Je to dobře. FTV Prima potřebuje nové, neokoukané tváře. Jednou z nich je Veronika Sasková (28). Ta na Primu přechází z Novy. Prima má se Saskovou velké plány. Když se podíváte na její polonahé fotky, tak vám dojde, že tahle holka si o 10 let starší Kubelkovou namaže na chleba, kdykoliv bude chtít.

Vyhazov Ivy Kubelkové (38) je velmi citlivá věc. Celé PR oddělení Primy kolem toho našlapuje velmi citlivě Vedení televize se snaží vzbudit dojem, že Kubelková odchází po vzájemné dohodě a všichni budou pořád kámoši.

Prima vysvětluje odchod Kubelkové plánovanou reorganizací. Ano, pod tento pojem se schová všechno. I to, že Kubelková už nedokázala diváky Top Staru tolik zaujmout a vedení televize chce nový vítr.

"Prostě je nudná a stará. Unikají jí nové trendy. Navíc se zdá, že Iva není kamarádka s lidmi, kteří o ní rozhodují."

Přesně tyto hlasy protékají z Primy k perům bulvárních novinářů. Nejde to oficiální cestou, ale nad popelníčkem se člověk dozví mnoho z primáckého zákulisí.

Jde o to, že Prima se bude sama starat o výrobu VIP zpráv a Top Staru. Dojde k propojení těchto dvou subjektů a někdo musí z kola ven. A černého Petra logicky dostala ta nejstarší a nejslabší.

Na Primu naopak už příští týden dorazí blonďatá dračice Veronika Sasková. Přichází z TV Nova, kde pracovala pro společenský magazín Prásk!

"Nastupuji jako reportérka do VIP zpráv. Samozřejmě jsme se ale bavili i o další spolupráci. Budoucnost ukáže," to nám sdělila Veronika.

Co z toho plyne? Že Saskovou by na Primě do budoucna mohla čekat slušná kariéra. Pokud na ni diváci budou dobře reagovat, může jednou být ve hře i moderátorský pultík.

Každopádně dámy, které si myslely, že mají na Primě své jisté, se musí mít na pozoru. Tenhle nový vítr z Novy je totiž pořádný fičák, který moc dobře ví, co chce!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy