Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Top proměny v show Tvoje tvář má známý hlas 2020: Nedvědice Andrea i drsná Schreiny

Top proměny v show Tvoje tvář má známý hlas 2020: Nedvědice Andrea i drsná Schreiny
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Show Tvoje tvář má známý hlas 2020 se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Na diváky už čeká jen velkolepé finále, v němž porota rozhodne o absolutním vítězi. Stejně jako v těch předchozích ani v letošní sedmé řadě nebyla nouze o parádní proměny. Připomeňte si s námi 8 nejlepších.

Semifinále show Tvoje tvář má známý hlas 2020 je za námi a diváci už se mohou těšit na poslední díl. V něm se čtveřice finalistů utká o absolutní vítězství a takzvaní odpadlíci vystoupí s duety. Soutěžící také čekají úplně poslední proměny.

Ačkoliv jsou soutěžící talentovaní, nikdo nemůže ani v nejmenším pochybovat o tom, že bez šikovných maskérů by show nebyla takovým hitem. Právě oni se v zákulisí postarali o to, aby z účastníků vytvořili co nejvěrnější kopie interpreta, kterého měli předvádět.

Už v prvním dílu letošní sezony diváky maskéři přesvědčili o své šikovnosti, když Báru Basikovou proměnili ve staříka z klipu k písni Dance Monkey. Úctyhodná byla i proměna Eriky Stárkové ve zpěváka Rag'n'Bone Mana.

Nejlepší proměny

Tvoje tvář má známý hlas 2020 se dá i podle ohlasu diváků považovat za úspěšnou řadu, některé proměny ale lidi bavily víc než jiné. Podívejte se do galerie na 8 nejlepších, kterými soutěžící v průběhu posledních týdnů prošli.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy