Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

TOP pomocníci: Mějte čistou mysl, usnadněte si práci v kuchyni, přineste do domácnosti harmonii a zdraví

Zdroj: www.unsplash.com
Pomocníci
Doma v současné době trávíme veškerý náš čas, a jak to vypadá, díky zákeřnému koronaviru ještě nějakou tu dobu budeme. Jsme tedy izolovaní od venkovního světa a na malém prostoru musíme dělat sobě a své rodině lékaře, poradce, kuchaře, animátora i posluhovače, což vůbec není snadné. Spousta lidí během několika dní pochopí, že pokud se nebudou řídit určitými pravidly, nešťastná situace, ve které se nyní nacházíme, pro ně bude ještě horší.

Jak to tak vypadá, v domácím prostředí si budeme muset pobýt ještě nějaký ten pátek. To nejlepší, co tedy můžeme udělat, je, naučit se žít čtyřiadvacet hodin denně s celou rodinou pod jednou střechou v klidu a pohodě. Buďte tedy připraveni a využijte pomoci vychytávek, které vám v následujících týdnech nejen usnadní život z hlediska zábavy, ale pomohou i při zdravotních problémech nebo přinesou do vašeho domova harmonii a klid.

Jarní kreativní tvoření

Zachovejte si čistou mysl a zapojte své děti do kreativních aktivit. Ideálně vybírejte aktivity takové, aby bavily i vás, protože na nás všech si "domácí vězení" vybírá svou daň. Spolu s dětmi se za pomoci kreativní sady pro jarní tvoření vypravíte do světa jarních víl. OVO sada obsahuje osm košilek obličejů na vejce, ale především barevné papírové polotovary čtyři sukýnky jako podstavce a čtyři čelenky nebo korunky. Nejen, že tímto smysluplným tvořením zabavíte děti na několik hodin, ale dekoraci si budete moci nechat na nadcházející velikonoční svátky a rozzářit díky ní váš domov.

Dýchejte čistý vzduch

Vzhledem k tomu, že se nyní nacházíme většinu času v uzavřených místnostech, pokud máte děti, je čistička vzduchu více než nutností. Ideální je pak pohlcovač vlhkosti a čistička vzduchu 2v1. Doporučit můžeme práci odvlhčovače a čističky vzduchu Noaton. Přístroj je velmi tichý, tudíž vás nebude rušit při sledování televize, vaše děti při spánku nebo učení a psaní úkolů. A jaké zdravotní účinky odvlhčovače a čističky vzduchu mají? Nejen, že zbavují omítky plísní a vlhkosti, ale také redukují množství roztočů v domácnosti a v neposlední řadě mají příznivé účinky pro tělesnou termoregulaci.

Žádný nečekaný přírůstek do rodiny

Chápeme, doma je nuda, v televizi nic nedávají, tak jak strávit čas příjemněji než milováním. Nikdo vám to samozřejmě nezakazuje, jen byste měli myslet na to, aby tu za devět měsíců porodnice nepraskaly ve švech. Pokud ještě neplánujete rodinu a měly jste nechráněný sex, raději spolkněte pohotovostní antikoncepční pilulku Escapelle Ta chrání před nechtěným otěhotněním, pokud je použita během 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Při užití Escapelle má žena 99% jistotu, že neotěhotní a třešničkou na dortu je fakt, že je účinnější a má nižší výskyt nežádoucích účinků než jiné nouzové metody.

Bylinky v kuchyni i jako lék

Rozbolel vás zub nebo prostě jen chcete mít dokonale ochucená telecí či kuřecí játra? Pak sáhněte po šajvěji Je nám jasné, že ne každý ji má nasušenou ze zahrádky, ale není nic snazšího, než si zakoupit několik balíčků bylinek od Kotányi, mezi nimiž se šalvěj samozřejmě nachází. Navíc je nadávkována do sáčků, které rovnou můžete louhovat k požadovanému použití. Nejen tedy, že díky ní skvěle ochutíte již zmíněná játra, zvěřinu nebo ryby, ale vzhledem k tomu, že má antibakteriální a antiseptické účinky, můžete jí kloktat, když vás bolí v krku nebo třeba zub.

Harmonie a ochrana v každé domácnosti

Abyste sebe a svou domácnost očistili a zbavili všeho zlého, pořiďte si jako originální dekoraci pyramidu z minerálu, který se nazývá šungit Tento silný a vzácný kámen ochraňuje vše živé, tedy lidi, zvířata i rostliny a dobíjí je energií, čistí, regeneruje, omlazuje i léčí. Poskytuje nadhled, rozhodnost a duševní klid. Má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření z televize, mikrovlnky i mobilů a počítačů. Jde o kámen, který byste doma měli právě teď mít. Navíc výborně působí na kožní onemocnění, podporuje obranyschopnost organismu a pomáhá předcházet nachlazení. Má pozitivní vliv také na správnou činnost žaludku, slinivky břišní, žlučníku, fungování jater, cév, ledvin a srdce.

Myslete na své intimní zdraví

Karcinom děložního čípku je velkým strašákem mezi ženami. Pokud patříte mezi ty, kterým vyšlo špatně cytologické vyšetření, sáhněte pro následujících 6 měsíců po osvědčeném přípravku. Výzkumy ukázaly, že vaginální gel Papilocare® zvýšil procento zhojených buněčných změn o 30 %. Jde o přírodní vaginální gel k léčbě a prevenci lézí nízkého stupně (ASCUS/LSIL) děložního čípku způsobených HPV infekcí.

Související články

Další články