Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Top Gun: Maverick představil nový trailer. Co o filmu s Tomem Cruisem už víme

+ Další 4 fotografie
V následujícím roce se fanoušci konečně dočkají pokračování úspěšného akčňáku v hlavní roli s Tomem Cruisem. Top Gun: Maverick by se měl na filmových plátnech objevit už 26. června 2020 a druhý trailer k filmu je konečně venku.

Úspěšný akční film Top Gun, kde se v hlavní roli představil Tom Cruise, pochází už z roku 1986. Od natočení uběhlo už víc než třicet let a fanoušci se konečně po takové době dočkají druhého dílu.

Top Gun: Maverick nám studio Paramount Pictures představí už 26. června 2020 a tvůrci slibují, že to bude jeden z největších hitů příštího léta. Hlavní role se opět ujal Tom Cruise jakožto Pete „Maverick“ Mitchell. Ve filmu uvidíme i Vala Kilmera a po jejich boku se objeví například Glen Powell nebo Ed Harris.

Děj pojednává o Maverickovi, který byl povolán zpět do služby, aby učil syna svého přítele a navigátora Goose a společně pak bojovali proti nové hrozbě v podobě dronů. K nově připravovanému snímku byl konečně představen i další trailer.

V Top Gun: Maverick měla však postava Toma Cruise být původně – podle scénáře z roku 2010 – vedlejší. Nakonec byla změněna na hlavní. Na další zajímavosti o tolik očekávaném filmu se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články