Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Top 6 nejvoskovějších celebrit: Kdo zákroky popírá a kdo se v chození pod kudlu vyžívá

Zdroj: Foto: Dara Rolins / Foto: Natália Mykytenko / Foto: Lela Ceterová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Umělá krása
Některé celebrity se snaží vypadat co nejpřirozeněji a na plastiky chodí tajně, jiné se v plastikovém looku vyloženě vyžívají. A pak jsou tu i takové, které budou tvrdit, že je takhle stvořila matka příroda, ačkoli už jim to nevěří ani malé dítě.

Lela Ceterová

Partnerka zápasníka MMA Karlose Vémoly (35), slovenská playmate Lela Ceterová (31), se svými plastikami netají. V minulosti se jí vrstevníci smáli kvůli malému hrudníku. Na ten si teď už plastikami upravená Lela stěžovat nemůže. Zvětšit si nechala ňadra, která dosáhla gigantických rozměrů. Kromě toho si nechala napíchat rty a zmenšit nosík. Lela si na plastikovém vzhledu přímo zakládá a jen těžko byste ji spatřili bez umělých nehtů, příčesků a nalepených řas.

Dara Rolins

Dara Rolins (48) šla pod kudlu hned několikrát. A dostala za to v minulosti pěknou čočku! Kromě silikonových prsních implantátů si slovenská zpěvačka zašla taky třeba na plastiku nosu. Dara také chodí na botox a nechává si prodlužovat vlasy.

Simona Krainová

Simona Krainová (48) dělá jedné estetické klinice dokonce reklamu. Modelka se přiznala k liposukci, pravidelně chodí na botox a omlazovací kúry. V minulosti čelila Simona kritice za nepodařené zvětšení rtů. To ale známá modelka popírá, stejně jako plastickou operaci prsou.

Natália Mykytenko

Účastnice reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (23) si nedávno nechala zvětšit prsa. Původně zubní sestřička se ale rozjela a krátce poté se vydala opět navštívit kliniku. Tentokrát si nechala vyplnit vrásky pod očima. Uvidíme, s čím přijde kráska ukrajinského původu příště.

Hana Zagorová

Zpěvačka Hana Zagorová (74) očividně neumí stárnout a kosmetické zákroky jí obličej brutálně zpackaly. Zpěvaččina mimika je velmi nepřirozená. Kromě úprav v oblasti obličeje a tváří se spekuluje o liftingu, zvětšení rtů, úpravách nosu a o tom, že zpěvačka nosí paruky.

Petra Janů

Když se zpěvačka Petra Janů (68) ukázala na veřejnosti se svým děsivě voskovým obličejem, veřejnost byla v šoku. Za hrůzným zjevem prý ale stála alergie, která donutila zpěvačku sáhnout po antibiotikách. Petra přiznala, že si nechala upravit víčka a zvětšit prsa. Jiné zákroky ale popírá. Později se Janů přiznala ještě k speciální kúře, která podporuje tvorbu kolagenu a uvedla, že si nechala nitěmi přizvednout povadlé tváře a čelo.

Související články

Další články