Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

TOP 6 nejlépe placených herců na Netflixu: Lídr žebříčku vás zaručeně překvapí

Nejlépe placení herci Netflixu: Adam Sandler všechny strčí do kapsy
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Netflix

Co mají společného Dwayne Johnson, Ryan Reynolds nebo Mark Walhberg? Kromě toho, že obsadili postupně první tři příčky nejlépe placených herců roku 2020, vděčí za své štědré výplaty zejména Netflixu. Streamovací gigant totiž láká hollywoodské hvězdy na tučné výplaty, které se pohybují často v nesmyslných číslech. Podívejte na největší výplaty, které Netflix svým hercům cáloval. 

Adam Sandler

Jestli byste někoho v tomto článku nečekali, je to rozhodně Adam Sandler. Ten se proslavil ztřeštěnými komediemi, jako třeba Zohan nebo Když si Chuck bral Larryho. Byť Hollywood na známého vtipálka pomalu postupně zanevřel, přišel za hercem v roce 2014 Netflix s nabídkou, která se neodmítá. Sandler podle magazínu Forbes podepsal se streamovací platfmormou smlouvu na čtyři filmy, která mu vynesla dohromady 250 milionů dolarů, tedy 62,5 milionu korun za snímek. Tuto smlouvu herec obnovil už potřetí. Jedním z chystaných snímků je i Kosmonaut z Čech.

Daniel Craig

Detektivka Na nože, v hlavní roli s bývalým Bondem Danielem Craigem, byla obřím hitem. Studio Lionsgate se ale rozhodlo práva na pokračování prodat Netflixu a ten si rovnou pojistil detektiva Benoita tučným šekem. Podle portálu The Hollywood Reporter podepsal Craig smlouvu na dva filmy, za každý přitom dostane 50 milionů dolarů.

Will Smith

Sci-fi Bright, ve kterém vedou v alternativním světě válku gangů víly proti orkům a po krku jim jdou lidští policisté, byl obřím hitem Netflixu, byť kvality filmu byly diskutabilní. Hlavní roli si ve filmu střihl hvězdný Will Smith, který si podle portálu Variety přišel na 27 milionů dolarů. V roce 2017 šlo o vůbec největší neflixovskou výplatu. Smith ji překoná hned v dalším díle, za který inkasuje o 8 milionů víc.

Mark Wahlberg

Jeden z nejlépe vydělávajících herců Hollywoodu je v posledních letech Mark Wahlberg. Byť nepatří mezi ty největší hvězdy, rozhodně se řadí mezi nejmazanější. I díky právníkům si zajistil v minulosti řadu lukrativních smluv a jednou z nich je i ta od Netflixu k filmu Spravedlnost podle Spensera. Je jedno, že nešlo o žádnou slavnou značku a že film byl kritiky nenáviděný, podle portálu Variety dal Wahlbergovi streamovací gigant neuvěřitelných 30 milionů dolarů. Snímek se totiž zařadil mezi nejstreamovanější na platformě.

Leonardo DiCaprio

K netflixovskému ansáblu se nově připojil i Leonardo DiCaprio, který ztvární hlavní roli v komedii režiséra Adama McKaye K zemi hleď. Snímek je vůbec herecky parádně obsazený, před kamerou se objevila Jennifer Lawrence, Cate Blanchett, Meryl Streep nebo Timothée Chalamet. Je to ale právě DiCaprio, který podle Variety dostal nejtučnější šek vypsaný na 30 milionů dolarů. Film bude mít premiéru na Štědrý den.

Ryan Reynolds

Mezi největší a nejhýčkanější hvězdy Netflixu patří oblíbený vtipálek Ryan Reynolds. Představitel Deadpoola si na streamovací platformě zahrál ve snímku režiséra Michaela Baye (Transformers, Skála) Six Underground a za svou roli dostal podle portálu Variety 27 milionů dolarů. Vzápětí si přišel na další "dvacku" za účast ve filmu Red Notice, kde si zahrál po boku Dwayna Johnsona a krásky Gal Gadot. Všichni tři za snímek přišli na stejnou výplatu. Najednou tak dává smysl, že podle kritiků naprosto průměrný film stál neuvěřitelných 200 milionů korun.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy