Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

TOP 5 vtipů o nových opatřeních: Zavřené okresy a školy baví internet

Zdroj: Pixabay
ZÁBAVA
Češi mají unikátní vlastnost, dokáží si udělat legraci ze všeho. Od 1. března se sice zpřísňují koronavirová opatření a po celé zemi začíná na tři týdny platit striktní omezení pohybu mezi okresy. Postupem času zoufání nahradila lidová tvořivost a internet zaplavily vtipy. Redakce eXtra.cz pro vás má výběr pět z nich.

Politik a influencer Dominik Feri na svém Instagramu například sdílel fotografii z prvního dílu kultovní ságy Pán prstenů, kdy v jedné ze scén na začátku filmu hlavní postava a její přítel opouští rodný kraj. V původním znění se kamarád na hranici zastaví a mluví o tom, že ještě nikdy nebyl tak daleko od domova. Český internet to však přetvořil na aktuální satiru. "Co se děje, Same? Proč zastavuješ?" ptá se Frodo. "To už je jiný okres, pane Frodo," odpovídá Sam.

Internet se opatřeními baví. Na facebookové stránce Koronavirální humor se objevil dotaz, jestli je povinnost si vyzvednou děti ze školky a školy, než se zase zavřou.

Nevíte někdo, jestli si před tím, než zavřou školy a školky, musí člověk vyzvednout děti?

Zveřejnil(a) Koronavirální humor dne Pátek 26. února 2021

Dodržování omezení pohybu mezi okresy by mělo kontrolovat 26 000 tisíc policistů, lidé si ze situace utahují, že to bude jako ve válečném stavu.

"Okresní přebor: Poslední zápas Babika Hnátka," paroduje slavný český film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka populární kolážista vain.92.

Školy se na chvíli pro pár tříd otevřely, ale už zase zavírají. Sociálními sítěmi se pak šíří vtipná fotografie, která znázorňuje, v jakém věku by asi současní žáci základních škol mohli být, až se vrátí do lavic.

Související články

Další články