Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Top 5 úchylů, na které můžete narazit ve vztahu

Úchyláků je až až!
Zdroj:
Není vždy samozřejmostí narazit v životě na někoho normálního. Spíše naopak. Nejedna žena se ve vztahu setkala s pořádným úchylem. Jednou povolíte jeho specifické zábavě a on už ji bude vyžadovat neustále. A na jakéže magory je možné narazit? Přinášíme vám pět nejzákladnějších druhů.

Typ „Tak Ještě Jednou Zezadu“

Můžeme se setkat s typem muže, který chce provozovat pouze anální sex. Na způsobu milování jistě není nic špatného, ale všeho s mírou, což tento druh muže neví a sex na misionáře mu zkrátka moc nevoní. S jeho postojem se budete muset ztotožnit, nebo ho nechat jít za jinou.

Typ „Dám Ti Trochu Nakládačku“

Nemálo žen potká během svých eskapád chlápka, který chce ženě při sexu pořádně naplácat. Za předpokladu, že to není řetězem, to je jistě vzrušující, jelikož hranice bolesti a vzrušení se při milování stírají. Pokud má ale ve výbavičce háky a ocelovou kouli, není o co stát.

Typ „Budeme Spolu Nonstop“

I závisláci se vyskytují v hojném počtu. Píšou vám neustále smsky, kde se sejdete a co spolu budete dělat, a pokud ke schůzce opravdu dojde, máte pocit, že už se nikdy nerozloučíte. On totiž dává tak moc najevo, jak chce být s vámi, až je to děsivé. Utečte!

Typ „Nechceš Mého Kámoše?“

Setkala jste se někdy s návrhem jaké by to bylo, zkusit to s jeho kamarádem, nebo ještě lépe, s vaší kamarádkou? Že ne? Gratulujeme. Tento návrh zažilo v přítmí ponurého baru jistě velké procento lidí. Po odmítnutí kámoše s tím, že se vám nelíbí, se možná ještě dočkáte udiveného výrazu vašeho protějšku.

Typ „Budeme To Dělat Jen Venku“

Milování doma není nic pro něj. Nejlepší to je přece těsně před otevírací dobou oblíbené pekárny nebo před vchodem banky, protože tam vás uvidí nejvíce lidí. Co si budeme nalhávat, o to jde. Pojem soukromí mu nic neříká, takže pokud nesdílíte jeho názory, tak rychle pryč.

Související články

Další články