Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Top 5 účesů Moniky Koblížkové: S vlasy to umí víc než s Photoshopem

Monika to s vlasy umí.
+ Dalších 61 fotografií
Monika Koblížková (37) si před nedlouhou dobou vzala nejpopulárnějšího moderátora v zemi. Po boku Leoše Mareše (41) během jejich vztahu rozkvetla a zkrásněla. Dívky nejen v jejím okolí vnímají, že se umí ve světě módy pohybovat, a tak nejen že se inspirují jejím stylem, ale i účesy, které nosí.

Stylová a upravená, taková je vždy Monika Koblížková, která si vzala nejbohatšího moderátora v zemi. Leoš Mareš se jí pyšní rád. Je otázkou, zda skutečně vypadá tak jako na instagramových fotografiích, jelikož se nedávno vynořily spekulace, že si své fotografie upravuje více, než je zdrávo. Ona sama tvrdí, že na úpravu fotek používá jen techniku, která se nazývá bělení. Photoshop je ale na jejích fotkách znát.

Technickou stránku věci tedy zcela neovládá, ale co se týká vlasů a oblečení, v tom tedy chodit umí. Stává se tak inspirací pro mnoho dívek. Podívejte se na top 5 účesů Moniky Koblížkové.

Mohlo by vás zajímat

Další články