Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

TOP 5 párů CELEBRIT, na které leze JARO!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Ještě tu není ani 1. máj, lásky čas, a i přes to se to všude kolem hemží překypující láskou! Které páry našich celebrit si užívají letošní jaro na maximum?

Jaro je tu, a to i přes to, že si z nás někdy počasí dělá “fóry”. Nicméně příroda se naplno probudila a jen vzkvétá. A to znamená jediné, všem se začínají pěkně zapalovat lýtka. Mezi kterými celebritami to teď jiskří nejvíc? Tak na tyhle páry si teď hezky posvítíme!

Simona Krainová (44) a Karel Vágner (41)

Tento manželský pár je známý tím, že je mezi nimi opravdu silná chemie To potvrdili naposledy na jedné tiskovce, kde se Simona stala tváří fénu na vlasy, který o ni tak pěkně pečuje. Karel přišel Simonu po skončení vyzvednout, a jakmile ji viděl, ihned se na ni vrhl. Bude z toho mimi číslo 3? No to ještě uvidíme...

Gabriela Kratochvílová (27) a manžel Filip Lašek

Česká Miss roku 2013 je především známá svým krátkým sestřihem, který od doby, kdy vyhrála Miss, nezměnila. Taky je snad jediná Miss v historii, která po svém vítězství vydržela se svojí láskou. Její princ a dnes už dokonce i manžel se jmenuje Filip Lašek. I přes to, že je tento pár spolu řadu let, jiskra jim nezmizela. Právě naopak.

Sandra Parmová a přítel Pavel Pospíšil

Těhotná moderátorka Sandra Parmová překypuje krásou i v jiném stavu! Je to skoro neuvěřitelné, ale na téhle české Barbie byste sotva našli nějakou estetickou chybičku. Tento pár je spolu sice necelý rok, ale to v měřítku lásky nehraje žádnou roli. Co se ale musí nechat, je fakt, že kam tento pár vkročí, tam se líbá… Jaro... aach, to jaro.

Kateřina Kristelová (37) a Tomáš Řepka (43)

Tak tahle dvojice snad ani nikoho nepřekvapí! Čerstvě zamilovaná Kateřina Kristelová je doslova hypnotizována svým panem Božským. Když se podíváme na Tomáše, tak je vidět, jak moc Kateřině propadl… Tento pár nikdo ani v nejdivočejších snech nečekal, a i přes to k sobě tak pěkně pasují. Jaro jim sice dalšího potomka nepřivede, protože se tomu oba brání, nicméně pohled na ně je fakt roztomilý.

Anna Kadeřávková a Johan Mádr

Mladá herečka ze seriálu Ulice si lásku s Johanem Mádrem přímo užívá. Bere ho na romantické procházky, kde nesměla chybět ani cesta na Petřín. Deka, víno, jahody... to vše si přibalili s sebou. Deka prý byla opravdu teplá, a tak se mladý pár nemusel držet zpátky. Na mimčo to zatím opravdu nevypadá, ale i přesto se musí uznat, že jim to spolu sluší.

Související články

Další články