Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Top 5 nejžhavějších účastnic MasterChefa: Odhodily zástěry a šly do spodního prádla

Zdroj: Archiv Iva Sarauerová / Archiv Chili Tathuy / Archiv Lucie Čižmárová / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Pozor, peprné
Kuchařské soutěže MasterChef Česko se zúčastnila velká řada žen a dívek. Ty nejžhavější účastnice si můžete prohlédnout v naší galerii a porovnat, jak se od doby, kdy v soutěži bojovaly o titul nejlepších kuchařek, vyklubaly.

Lucie Čižmárová Drábková (25) okouzlila porotu nejen svým kuchařským uměním. Kráska se provařila až do finále. Lucie, která zvítězila v soutěži Miss Junior, se nedávno provdala. Že byl ročník 2020 doslova nabouchaný estrogeny, dokazuje i Iva Sarauerová (38), divákům známá jako Ivka. Dvojnásobná maminka a zapálená milovnice nejen plotny, ale také fitness vybojovala pomyslnou bramborovou medaili, když skončila na čtvrtém místě.

Chili Ta Thuy Dung se dostala dostala do finále. Nedá se tedy říct, že by si v soutěži pořádně nezavařila. Zavařila jí tak pouze porota – to když Chili musela soutěž opustit kvůli špatně ochucenému hovězím ragú. Chili je vášnivou zpěvačkou, možná ji tak uvidíme i v nějaké pěvecké soutěži. To Viktorii Hrazdílkové (25) porota zavařila mnohem více. Sladkou krásku totiž připekla na šesté místo. Viki sklidila od fanoušků kritiku za svou postavu, spoustě z nich přišla příliš vychrtlá.

Vítězkou MasterChefa 2019 se stala Kristína Nemčková (19). Kristína drží titul vůbec nejmladší výherkyně soutěže a aktuálně studuje kuchařskou školu v Londýně. Do soutěže se po dvou letech vrátí.

Související články

Další články