Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

TOP 5 nejkrásnějších olympioniček: Tyhle sportovkyně vás rozpálí

Zdroj: Instagram Ivony Dadic/Julije Levčenko/Alica Schmidt
+ Dalších 5 fotografií
Tokio 2020

K olympiádě patří krásné ženy, ať už to jsou fanynky, nebo samotné sportovkyně. Nejinak tomu je i v Tokiu. Redakce eXtra.cz proto vybrala pět nejkrásnějších sportovkyň, které můžete pod pěti kruhy spatřit. 

Julija Levčenko (23)

Ukrajinská reprezentantka ve skoku do výšky se olympijských her účastní vůbec poprvé. Talentovaná rodačka z Kyjeva ale do Tokia rozhodně nepřijela na výlet. Má stříbrnou medaili z mistrovství světa v atletice z roku 2017 a druhé místo obsadila i na halovém mistrovství Evropy v roce 2019.

Ivona Dadic (27)

Půvabná blondýnka Ivona Dadic soutěží pod šesti kruhy v sedmiboji. Rakušanka s bosenskými kořeny má největší úspěch v podobě dvou stříbrných medailí z halových šampionátů. Jednu ze světového, druhou z evropského. V generálce na olympiádu skončila na čtvrtém místě v halovém mistrovství světa. Pod šesti kruhy tak bude určitě usilovat o placku.

Alex Morgan (32)

Fotbalistka Alex Morgan patří mezi největší americké hvězdy. Útočnice anglického Tottenhamu má s reprezentací zlatou medaili z olympiády v Londýně, jednou se stala i mistryní světa. Kromě fotbalu se věnuje i modelingu, na titulní straně magazínu Sports Illustrated se objevila hned několikrát.

Alica Schmidt (22)

Německá atletka Alica Schmidt se specializuje na běh. Mezi její královské disciplíny patří trať na 400 metrů a především štafeta 400 metrů překážek. Právě v týmové soutěži předváděla nadějné výkony v kategorii do 23 let. Nyní se mladá atletka snaží prosadit i mezi dospělou elitou, což se jí daří už jen tím, že se kvalifikovala do Tokia. Překrásná Němka se zároveň věnuje modelingu.

Camila Giorgi (29)

Italská kráska Camila Giorgi se nehezky zapsala do paměti českých fanoušků. Na olympiádě v Tokiu totiž poslala domů českou tenistku Karolínu Plíškovou. Tuzemští diváci jí ale jistě nebudou spílat dlouho, ostatně při pohledu na něžnou blondýnku to ani nejde. Italská tenistka se doma věnuje modelingu a ráda dráždí své fanoušky například fotkami, na kterých pózuje v podvazcích.


Související články

Další články