Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

TOP 5 českých maminek: Svůdná Krainová či něžná Bagárová

TOP 5 českých maminek: Svůdná Krainová či něžná Bagárová
Zdroj: archiv Simony Krainové, archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Některé slavné krásky jsou maminkami delší dobu, jiné si užívají první měsíce mateřství. Nutno říct, že to všem z nich přidalo na půvabu. Za redakci jsme vybrali top 5 krásných maminek českého šoubyznysu. Kterou z nich byste korunovali na vítězku?

Alena Šeredová (42)

1. vicemiss České republiky 1998 už je trojnásobnou maminkou! Když se však podíváte na její fotografie, vypadá to, jako by Alena (42) vůbec nestárla. Modelka, která již dlouhá léta žije v Itálii, porodila nejprve dva syny slavnému fotbalistovi Gigi Buffonovi. Vymodlené dcerky se však dočkala až loni. S miliardářem Alessandrem Nasim pojmenovali princeznu Vivienne. Na Aleně je vidět, že září štěstím a nějaká ta vráska v obličeji ji dělá ještě krásnější.

Hana Reinders (38)

Česká modelka a moderátorka porodila bývalému českému zápasníkovi a trenérovi MMA v roce 2017 syna Andrease. Hanka však před několika měsíci potvrdila rozchod s manželem Andrém. Manželskou krizi možná neustáli, jako rodiče však stále fungují perfektně. Možná že se časem i mezi nimi vše projasní a zase se k sobě vrátí.

Simona Krainová (48)

Simona (48) je jednou z nejznámějších českých modelek, která se drží na výsluní i po čtyřicítce. Od roku 2010 je provdaná za podnikatele Karla Vágnera (45) mladšího, se kterým má syny Bruna a Maxe. Kluci se mohou chlubit opravdu nádhernou maminkou, která snad objevila elixír mládí.

Monika Bagárová (26)

Říká se, že dcerky berou maminkám na krásu. V případě Moniky (26) však jde o pouhou pověru. Půvabná zpěvačka si společně s partnerem Makhmudem Muradovem užívá svou prvorozenou dcerku Rumii plnými doušky. Porotkyně ze SuperStar se netají tím, že mají s přítelem v plánu rozšířit rodinu o dalšího člena. Kdy se holčička dočká sourozence, je však ještě ve hvězdách.

Tereza Maxová (49)

Člověk by při pohledu na Terezu nevěřil, že tato kráska s odzbrojujícím úsměvem bude letos slavit padesátiny! Tereza byla za svůj život dvakrát vdaná. V roce 2000 se v Dánsku provdala za tenistu Frederika Fetterleina. Později toho roku se jí narodil syn Tobias Joshua Maxa Fetterlein, ze kterého vyrostl opravdový fešák. Později se dala dohromady s tureckým podnikatelem Burakem Oymenem, se kterým má dceru Mínu a syna Aidena.

Související články

Další články