Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Top 5 českých krásek bez make-upu: Tyhle hvězdné třicítky malování moc nedají

Zdroj: Archiv Ester Geislerová / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Sebeláska
Některé slavné osobnosti si libují v dokonalé image za každou cenu. A pak tu jsou ženy, které razí přírodní krásu a snaží se k ní inspirovat i své fanynky. Jak to těmto třicítkám sluší bez make-upu, můžete posoudit sami.

Známá provokatérka, herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (30) ráda zásobuje svoje fanoušky drzými fotkami. Pokud se líčí, nebojí se ani těch nejbláznivějších a nejbarevnějších kombinací. Vůbec se ale nestydí ukázat ani nenalíčená. A nám se Berenika takhle líbí.

Ani herečka Kristýna Leichtová (35) to s kosmetikou příliš nepřehání. Nejraději dává přednost výraznějším rtěnkám. Na éterických fotkách ale dokazuje, že se za nenalíčenou tvář rozhodně stydět nemusí.

Ester Geislerová (36) má krásu v rodině. Půvabná zrzka preferuje ležérní styl a ve výrazném líčení se na veřejnosti příliš neukazuje. Pokud už se líčí, volí teplé barvy podzimu. Bronzem políbenou tvář a tmavé rty.

Těhule Monika Leová (29) vytáhne červenou rtěnku jen sporadicky. Známou moderátorku tak většinou můžeme vidět pouze s jemným přírodním make-upem.

Nikol Štíbrová (34) na svých sociálních sítích hojně sdílí fotografie s obličejem "na přírodno". Občas sáhne po korálových rtěnkách, ke každodenní kráse jí však stačí pouze řasenka.

Související články

Další články