Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

TOP 5 blondýn českého showbyznysu a jejich módní pekla!

TOP 5 módních trapasů slavných blondýnek!
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Blondýnky jsou všeobecně brány jako krásné úkazy přírody. U nich je prakticky jedno, jestli je to starší dáma a nebo mladé děvče. Svěže a přitažlivě vypadají všechny. Bohužel i přesto se vyskytnou případy, kdy tyto dámy šlápnou absolutně vedle a vyjdou ven jako strašáci. Dnes jsme pro vás připravili TOP 5 nejhůře oblečených blondýnek v tom našem malém showbyznysovém rybníčku.

Lucie Borhyová (38), když někdo vysloví její jméno, je to už v podstatě značka úspěchu a krásného úsměvu. Ale i Lucie umí šlápnout vedle. Nedávno vyšla na akci v celokoženém modelu doplněném šedým svetříkem. Ono to ani hned nevypadalo na horor, dokud to Lucka nedoplnila zlatým psaníčkem, který je “demóde” už sto let, a navíc celý outfit korunovala otřesným make-upem! Tuna bílého špatně rozetřeného pudru, který budí dojem, kterému se odborně říká “á la Mickey Mouse”, je děsná. Doufáme, že takových přešlapů už moc nebude.

Kateřina Průšová (32), ta je známá tím, že se ráda obklopuje luxusem. Na této fotce sice vidíme vše luxusní a drahé, ale i to není zárukou úspěchu. Lesklé šaty s kožíškem by spolu ještě šly, ale to by pro Kateřinu bylo málo! Doplnila to monstrózními náušnicemi tvrdé černé barvy a otřesnými lakovanými lodičkami s tmavými punčochami. K světlým šatům jsou zkrátka tmavé punčochy zakázány! A to bylo a i bude! Kateřino, už nikdy více, jinak tě někdo v parku sejme jak ve filmu Černá punčocha (1986)!

Ornella Koktová (23), i Ornella ve svém veřejném životě mnohokrát šlápla v módě vedle. Zde například zvolila absolutně nevhodný saténový volný top s ozdobnými zlatými prvky, jednoduché sako, šedé kalhoty a k tomu sportovní tenisky! Nejen že jsou sportovní, ale i okopané! Tohle celé bychom nejraději hodili do pytle a spálili na popel. Tento mix spolu pohromadě už nikdy!

Dominika Mesarošová (31), tato bývalá modelka spodního prádla a v republice asi nejznámější zlatokopka, která se tím veřejně i chlubila, si plete ve světě módy “pojmy s dojmy”. Tady vidíme světlé džíny společně s černou barvou, huňatým svetrem po Járu Cimrmanovi a tím nejhorším páskem od dob středověku. Tomuhle modelu by se dalo říkat “módní sebevražda”. Nepochybujeme o tom, že se Dominika ve svém životě v tomto směru ještě mnohokrát spálí, ale snad jí tímto napomůžeme k zamyšlení!

Eva Perkausová (22), tento obarvený diblík má také bohužel časté tendence k lacinosti. Dnes je na tom díky stylistům z TV Prima už mnohem lépe, ale v minulosti to byla jedna katastrofa za druhou! Eva vypadala jako slečna ze střelnice na pouti. Opět černé prvky v kombinaci se světlými džínami. Proboha, lidi, tohle prostě k sobě nejde! I když si k tomu Eva narvala drahou Dior kabelku, která ji stála mnoho sil a námahy, tak ani to nevzkřísilo celkový dojem, ba naopak. A finální model, kde se Eva dříve snažila oslnit po boku Domenika Martucciho a své máti, nebudeme pro jistotu komentovat. Amen!

Související články

Další články