Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

TOP 4 nejkrásnější lyžařky: Když shodí helmu a brýle, dostanou vás do kolen

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Lyžování
Snad každý zná lyžařky v kombinéze a lyžařské helmě s brýlemi. Někdy si ale člověk musí říct, jaká to je škoda, že se závodnice musí schovávat pod všechno to vybavení. Horské svahy totiž často brázdí krásky, které by se neztratily ani na přehlídkových molech. Redakce pro vás vybrala čtyři nejvíc sexy lyžařky současnosti.

Mikaela Shiffrin

Ať už sestavujete žebříček krásných lyžařek nebo dokonce sportovkyň z celého světa, nesmí v něm chybět Mikaela Shiffrin Americká alpská lyžařka žila dlouho ve stínu překrásné Lindsey Vonn, a to i co se týče sportovních úspěchů. Nutno ale říct, že neprávem. Shiffrin je totiž stejně tak pohledná jako talentovaná. Dvakrát vybojovala zlato na olympiádě a jednou stříbro. Z mistrovství světa má hned 7 medailí, z nichž 5 je zlatých. Ve Světovém poháru od roku 2017 prakticky neustále okupovala první místo, až minulý rok skončila na druhém místě. A to je jí pouhých 25 let!

Lara Gut-Behrami

Jasnou kráskou zasněžených svahů je i Lara Gut-Behrami (29). Švýcarskou lyžařku byste si snadno spletli s modelkou, byť měří pouhých 160 centimetrů. Její kariéra sice není tak úspěšná jako u Shiffrin, žádný propadák to ale rozhodně není. Na olympiádě v Soči brala bronz, z mistrovství světa si odnesla hned pět medailí, na zlatou ale pořád čeká.

Elena Curtoni

To by tak bylo, aby Itálie neměla svou zástupkyni v nejkrásnějších lyžařkách. Elena Curtoni (30) rozhodně dělá své zemi čest. Byť nejde o závodnici, která by okupovala první příčky, rozhodně se na svahu neztratí. Na svou první výhru ve sjezdu se ale načekala dlouhé roky, zvítězila až ve 29 letech. Mimochodem, její o pět let starší a neméně pohledná sestra Irene se také věnuje závodnímu lyžování.

Marie-Michèle Gagnon

Náš redakční výběr uzavírá kanadská lyžařka Marie-Michèle Gagnon (31). Podobně jako její italská kolegyně ani Gagnon není superstar. Na bednu si ale také párkrát stoupla. Vyhrála totiž dva závody Světového poháru v kombinaci. V té dokonce v roce 2014 ovládla celou soutěž a stala se tak po třiceti letech první Kanaďankou, které se něco takého povedlo. Kariéru jí ale výrazně ovlivnil ošklivý pád, při kterém utrpěla mnohačetná zranění. Se závoděním ale nesekla.

Související články

Další články