Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

TOP 3 uhrančivé partnerky chorvatských fotbalistů: Tyhle krásky vám nedají spát

EURO 2021: TOP 3 nejkrásnější partnerky chorvatských hvězd
Zdroj: Se svolením Mariji Pašalič/Heleny Matič/Izabel Kovačič
+ Dalších 8 fotografií
EURO 2021

Česká fotbalová reprezentace si v pátek od 18 hodin zahraje v duelu proti Chorvatsku o postup ze skupiny do čtvrtfinále mistrovství Evropy. Redakce eXtra.cz vám už přinesla nejkrásnější manželky českých fotbalistů, proto nyní vybrala tři nejpohlednější partnerky chorvatských hvězd.

Mateo Kovačič a Izabel Kovačič

Chorvatský záložník Mateo Kovačič (27) má za sebou poměrně zajímavý životní příběh. Narodil se totiž v rodině bosenských Chorvatů v rakouském Linci. Tam jeho rodiče prchli před válkou v Bosně a následně se přestěhovali do Chorvatska, kde Mateo vyrostl ve skvělého fotbalistu. Minulou sezonu se stal nejlepším hráčem Chelsea, se kterou vyhrál Ligu mistrů. Kromě úspěchů na fotbalovém poli se Mateovi daří i v soukromí. Vzal si totiž za ženu krásnou modelku Izabel, která svou božskou tváří vyrazí dech nejednomu muži.

Dominik Livakovič a Helena Matič

Brankářská jednička Chorvatů Dominik Livakovič (26) je pro reprezentaci velkým příslibem. Získal s ní už stříbrnou medaili z mistrovství světa v roce 2018, s Dinamem Záhřeb, kde působí, se stal třikrát mistrem Chorvatska. V zahraničí zatím nepůsobil, ale jeho čas přijde nespíš po evropském šampionátu, kde se Livakovič chce co nejvíc předvést. Na případné zahraniční angažmá s ním vyrazí i dlouholetá partnerka Helena Matič. Ta se živí jako průmyslová designérka, čas od času si ale střihne i roli modelky.

Mario Pašalič a Marija Pašalič

Když byl Mario Pašalič (26) teenager, stál před těžkou volbou. Jelikož se narodil chorvatským rodičům v Německu a nějaký čas v něm i vyrůstal, musel si zvolit, za jakou zemi bude hrát. Nakonec si vybral Chorvatsko, ostatně v zemi u Středozemního moře našel záložník italského Bergama svou životní lásku Mariju. Tmavovlasou krásku si před dvěma roky vzal za ženu.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy