Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

TOP 3 severské princezny: Tyhle krásky si doma hýčkají dánští fotbalisté

EURO 2021: Tyhle krásky si doma hýčkají dánští fotbalisté
Zdroj: Se svolením Cecilie Porsdal/Josephine Hojbjerg/Josefine Barsøe Nielsen
+ Dalších 7 fotografií
EURO 2020

Český reprezentační tým čeká v sobotním čtvrtfinále EURO 2021 těžký soupeř. Schick a spol. se od 18 hodin střetnou s nevyzpytatelným výběrem z Dánska a redakce eXtra.cz k této příležitosti vybrala tři nejkrásnější partnerky severských reprezentantů. Podívejte se, která vás uchvátí nejvíce.

Josefine Barsøe Nielsen a Christian Nørgaard

Dánský záložník Christian Nørgaard (27) hraje za anglický druholigový Brentford, v jehož akademii mimochodem vyrůstá český talent Jan Žambůrek. Ačkoliv Nørgaard nepatří mezi největší hvězdy dánské reprezentace, na EURO ale do hry naskakuje jako střídající žolík. Z domova mu pak drží palce jeho uhrančivá partnerka Josefine Barsøe Nielsen.

Josephine Siw Højbjerg a Pierre-Emile Højbjerg

Záložník Pierre-Emile Højbjerg (25) patří mezi největší dánské hvězdy, ostatně taky nastupuje v anglickém Tottenhamu, kde ho vedl například slavný kouč José Mourinho. Za kvalitními výkony, které na EURO podává, ho žene jeho manželka Josephine. Půvabná blondýnka je s fotbalistou už šest let a svou lásku stvrdili svatbou v roce 2019.

Cecilie Porsdal a Joachim Andersen

V anglické Premier League nastupuje i Joachim Andersen (25), konkrétně za klub z londýnské čtvrti Fulham. Se šikovným záložníkem v Anglii žije i jeho partnerka a milovnice módy Cecilie Porsdal. Společně je pár už šest let a za fotbalistovými angažmá už procestovali čtyři země.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy