Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

TOP 16 zajímavostí o filmu K zemi hleď!: Jennifer Lawrence při natáčení doslova trpěla

Leonardo DiCaprio a Jennifer Lawrence ve filmu K zemi hleď.
Zdroj: Netflix
+ Dalších 12 fotografií
Netflix

Netflixovská novinka K zemi hleď! se během prvních pár dní od premiéry stala totálním hitem. Režisér Adam McKay dokázal před kamery nahnat kupu hvězdných jmen, která se postarala jak podle kritiků, tak podle diváků o zábavný film. Věděli jste ale, že například herečka Jennifer Lawrence to během natáčení neměla vůbec jednoduché?

Netflix si svůj letošní nejvýraznější filmový zářez schoval až na konec roku. Novinka K zemi hleď! pojednává o doktorandce Kate, kterou hraje Jennifer Lawrence, a o jejím univerzitním profesorovi a mentorovi doktoru Mindymu, kterého ztvárnil hvězdný Leonardo DiCaprio. Kate v galaxii spatří obří kometu, která si to míří přímo na planetu Zemi a může vše zničit. Režisér snímku Adam McKay pokládá během filmu otázky, jak by se asi v takové situaci zachovali obyčejní smrtelníci, a ukazuje také děsivý odraz dnešní společnosti.

Náročný projekt, který se připravoval několik let, dokázal zlákat celý zástup hvězdných herců a hereček. Ve filmu se tak kromě DiCapria a Lawrence objeví například Meryl Streep, Cate Blanchett, Mark Rylance nebo Timothée Chalamet a Jonah Hill. Ti všichni připravili divákům jeden z nejlepších zážitků roku. Například Lawrence ale dílo zaplatila i krví.

Podívejte se do galerie na TOP 16 zajímavostí, které snímek K zemi hleď! provázejí.


Související články

Další články