Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Top 10 nejrajcovnějších fotek Jasminy Alagič. Tahle moderátorka zahřívá postel Rytmusovi!

Jasmina je neuvěřitelně svůdná.
+ Dalších 24 fotografií
Krásná moderátorka letošní SuperStar Jasmina Alagič (28) by podle všeho měla mít vztah s drsným rapperem Rytmusem (41). Zatímco Rytmus zarytě mlčí, Jasmina už si pusu na špacír pustila. No uznejte sami, že páreček je to k pohledání. Potetovaný zpěvák si vždycky potrpěl na krásné ženy. Vždyť se také nedávno rozešel s Darou Rolins (45).

Jasmina Alagič je letošní moderátorka SuperStar a muži na ní mohou oči nechat. Ještě aby ne, když je tak krásná a taky… zadaná. Šušká se, že by měla randit s rapperem Rytmusem (41), ale ten se k vyjádření nějak nemá. Zpěvák donedávna chodil s Darou Rolins (45), se kterou se mu vztah rozpadl po sedmi letech.

Je to tedy důkazné nejen o tom, že si Rytmus potrpí na opravdové krasavice, ale že je i věrný a stálý. Jasmina vztah s rapperem částečně přiznala. „S Patrikem jsme kamarádi a dával mi hodně dobrých rad v rámci SuperStar,“ řekla moderátorka portálu pluska.sk. Nám ale náš zdroj potvrdil, že spolu ti dva opravdu randí.

Jak to doopravdy je, je ve hvězdách, ale na každém šprochu… Ať tak či onak, není třeba debatovat o tom, že Jasmina je kočka. To je nesporné. Přinášíme vám tedy top 10 nejrajcovnějších fotek moderátorky SuperStar.

Mohlo by vás zajímat

Další články