Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

TOP 10 aplikací na Android i iOS, které musíte mít! Znáte je všechny?

TOP 10 aplikací na Android i iOS, které musíte mít! Znáte je všechny?
Zdroj: twitter
+ Dalších 6 fotografií
vychytávky
V dnešní době chytrých telefonů jsou aplikace téměř na všechno! Hudba, vaření, sociální sítě, hry nebo zábava. Vše můžete mít na jednom místě v mobilním telefonu a nemusí vás to stát ani korunu. Které aplikace třeba neznáte a usnadní vám život nebo zvednou náladu? Pojďme se na to společně podívat.

Chytré telefony a aplikace, které usnadňují každodenní život využíváme téměř všichni. Někdo pro zábavu, jiný zase vaří nebo třeba cestuje pomocí těch nejlepších tipů a triků, které vám aplikace poskytne. Chcete se inspirovat? Tady jsou:

1. Netflix

Tato webová stránka a následně aplikace je už delší dobu velmi populární v USA a v Česku se objevila v lednu 2016. V poslední době se stává čím dál tím oblíbenější a používá ji víc a víc lidí. Tato aplikace je zcela zdarma, následně se platí měsíční paušál. Netflix momentálně nabízí všem novým uživatelům měsíc zdarma, a tak si jej můžete vyzkoušet v klidu bez reklam a čekání. Je k dispozici velké množství seriálů a filmů. Jedinou nevýhodou je, že pouze malé množství pořadů má české titulky, pokud tedy neumíte anglicky, případně německy nebo polsky, tato aplikace je pro vás bezpředmětná. Jinak zde naleznete množství nových a skvělých seriálů, které se u nás momentálně ani nevysílají.

2. Airbnb

Cestujete rádi a často? Nebo máte teprve v plánu v příštím roce procestovat co nejvíce destinací? Tato aplikace je BOŽÍ! Můžete se vykašlat na nesmyslně předražené hotely a cestovky, mnohem lepší je zadat datum, místo a zarezervovat si přes aplikaci byt, dům, či pouze pokoj na dobu, kterou potřebujete. V této aplikaci majitelé bytů nabízí krátkodobé pronájmy turistům a vy máte možnost se tak po dobu pobytu cítit jako místní. Můžete si v klidu uvařit a ušetřit tak za restaurace, protože byty jsou standardně vybavené jako u nás. Je to skvělý způsob, jak cestovat a bydlet za normální ceny. Tato aplikace teď dokonce nabízí i různé tipy, kam v dané destinaci zajít a co všechno se koná ve vašem okolí v době, kdy se tam budete nacházet. Není to skvělé?

3. Tinder

Nebaví vás single život a nemáte čas hledat si partnera na ulici nebo v baru? Tinder je skvělá volba, ale samozřejmě počítejte s tím, že je zde mnoho turistů, kteří hledají zábavu na víkend nebo po dobu svého pobytu. Je samozřejmě několik párů, které se tam poznaly a žijí spolu šťastně až doteď, záleží, po čem toužíte a co hledáte. Tato aplikace je známá po celém světě a tak můžete narazit na spoustu zajímavých lidí. Pokud nemáte potřebu využívat "super" funkce, které jsou placené, je zcela zdarma.

4. Unfold

Je aplikace pro upravování fotek a stories primárně pro následovné použití na Instagramu. Tuto aplikaci ocení spíše holky, které mají rády různé vylepšení a filtry na sociálních sítích. Lze vkládat rámečky, písma a další vylepšení. Pokud si potrpíte na zajímavé koláže nebo chcete sledujícím na Instagramu ukázat něco, co nemá každý, směle do toho!

5. Spotify

Tato aplikace nabízí všechny písně od výmyslu světa a šetří tak paměť ve vašem telefonu. Pokud si písně uložíte v aplikaci, můžete je poslouchat i bez toho, abyste měli zapnutá data. Jsou tam občas reklamy a má to jistá omezení, pár korun měsíčně si ale můžete připlatit a využívat Spotify Premium bez reklam a omezení se vším všudy.

6. Uber Eats

Uber zná asi každý, levné taxíky vás dovezou, kam jen budete chtít. Znáte ale i jejich rozvoz jídla? V Česku je spuštěn teprve krátce, ale získal si mnoho spokojených zákazníků. Jídlo máte na stole maximálně do hodiny, což se u konkurenčních společností říct nedá. Navíc nabízí zajímavé restaurace v různých lokalitách. Aplikace je zdarma a rozvoz je také za pár korun. Máte hlad?

7. Bitmoji

Další aplikace, kterou si oblíbí hlavně milovníci sociálních sítí. Můžete si zde vytvořit postavičku sebe samotného a zapnout si také funkci, která vám následně bude emotikonky ukazovat i v základní klávesnici vašeho telefonu. Naleznete zde vtipné obrázky vaší miniatury, kterou si vytvoříte pro různé příležitosti jako smích, pláč, láska, oslava, hněv, tanec a samozřejmě tématické jako Halloween, Vánoce a další oblíbené svátky.

8. FitRecepty

Aplikace je plná receptů a ocení ji hlavně lidé, kteří se chtějí zdravě stravovat a dodržovat jídelníček. Pokud vám dochází nápady na každodenní vaření, zde naleznete od snídaní, svačin, obědů, večeří vše včetně dezertů a různých dalších vychytávek.

9. Foursquare

Tato aplikace je také používaná po světě a doporučí vám nejlepší místa v okolí. Kam na snídani, oběd nebo na drink s přáteli? Tato aplikace vám doporučí nejbližší a nejlepší místa, která hledáte. Nejen v zahraničí, ale i ve vašem městě. Máte tam dokonce recenze a fotografie od návštěvníků, kteří tyhle podniky navštívili před vámi.

10. Rohlík

To nejlepší na konec! Nakupování potravin, drogerie, léků, či prostředků na uklízení nebylo nikdy snažší. Tato aplikace vám ušetří čas a vše vám dovezou až ke dveřím. Pokud máte časově náročné zaměstnání nebo se jen nechcete tahat s těžkým nákupem, Rohlík je ideální řešení. Rozvoz stojí kolem 50 korun a pokud to vychytáte, můžete ho mít i zdarma. Šetří to čas i peníze, jelikož potraviny na Rohlíku jsou ve spoustě případů levnější než v běžných supermarketech, kam denně chodíme nakupovat.

Související články

Další články