Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tonya Graves po 16 letech opouští Monkey Business, nahradí ji Tereza Černochová

Usměvavá Newyorčanka nám bude hodně chybět!
Tonya Graves z Monkey Business se vydává na sólovou kariéru. Oznámení včera padlo na facebookovém profilu skupiny. Nahradí ji Tereza Černochová, která za Tonyu občas zaskakovala. Po 16 letech se tak vymění hlavní zpěvačka téhle nestárnoucí kapely.

Kluci se s Tonyou ale neloučí na dobro. „Budeme se s ní dále s láskou vídat na narozeninových, vánočních a jiných výjimečných koncertech,“ vyjádřila se kapela na Facebooku. Tonya působila s kapelou od roku 2000 a stala se její nenahraditelnou součástí.

Poměrně důstojnou náhradou za Tonyu Graves bude zpěvačka Terka Černochová, která se Tonye hlasově dost podobá a na mnoha koncertech jsme si mohli všimnout, že jí to s kapelou docela šlape. Monkey Business tak poukázali na fakt, že jako skupina rozhodně nekončí, ba naopak jedou dál.

Skupina nedávno opět oslavila úspěch každoroční sérií předvánočních koncertů, které byly všechny vyprodány. I proto je odchod hlavní zpěvačky pro fanoušky trochu smutnou zprávou. Doufejme, že bude kapela slavit stejné úspěchy i s Terezou v čele.

Mohlo by vás zajímat

Další články