Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Tonya Graves (49) si naplánovala vlastní smrt: Jak bude vypadat její pohřeb?

+ Dalších 5 fotografií
Energie má za deset, ale přesto uvažuje i o chvílích, kdy už nebude na tomhle světě! Charismatická a neudolatelná zpěvačka Tonya Graves (49) neboli Antonie Hrobníčková, jak se s gustem chlubí, má dokonce už naplánovaný přesný program pro své poslední rozloučení. Prim při něm bude hrát Bedřich Smetana a spousta černého humoru! Podívejte se ve videu na ukázku z rozhovoru s hyperaktivní Toničkou.

„Někteří mi říkají, že je to morbidní, ale já už mám playlist na svůj pohřeb. Až lidi dorazí, bude hrát Vltava, sednou si, mezitím budou mezi sebou kecat. Pak budeme hrát Chci zas v sobě spát. Budu spát navždy, tak to bude vtipné. Pak když odchází rakev, tak zazní ‚Loučím se‘ ze Slunečního hrobu,“ prozradila Tonya alias Tonička v rozhovoru s Evou Decastelo (41) v pořadu Extra Host

Obě dvě si výborně rozumějí, a tak bylo o čem klábosit.

Jak vlastně Tonya Graves, kterou si donedávna lidé spojovali především s kapelou Monkey Business (tu před třemi lety opustila), získala „úchylku“ na Smetanovu Vltavu? Proč byla rozmrzelá, když dostala nabídku do StarDance Z jakého důvodu svému tanečnímu partnerovi (21) říká děda? Co pro ni bylo při trénincích největší peklo? Z čeho má v soutěži největší strach a kam až chce dojít?

Povídání

Jak oslaví blížící se padesátku? Kdo ji rušil při našem natáčení? Jací jsou její synové a jak popsala svého exmanžela? Jak je možné, že starší chlapec coby dítě Američanky dostal špatnou známku z angličtiny?

Proč v USA psychicky nedávala práci v dětském domově? Jak se dostala do České republiky a proč začínala ve zdejším knihkupectví? Proč si myslí, že v Paříži jsou lidé rasističtější než v Praze? Kde na světě zažila nejvíc útoků na svou barvu kůže? Proč si myslí, že Češi vlastně vůbec nejsou rasisté? A co tedy vlastně jsou? Jaké české filmy zbožňuje a které nesmrtelné hlášky z nich v našem pořadu vtipně vytáhla? Co ji na čas připravilo o hlas a jak se žije s alergií na mouku?

To všechno přinese již v v sobotu velký rozhovor Evy, která ví, na co se ptát, s ženou, která má co říct!

Pořad Extra Host uvidíte v sobotu 26. října v 19 hodin.

Předchozí díl pořadu s Michaelem Vieweghem si můžete pustit zde

Související články

Další články

Nejnovější kauzy